Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik képet tennétek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik képet tennétek ki rólam a helyemben társkeresőre?

Figyelt kérdés

28/F


Kétféle kategóriába sorolnám.


Vannak képeim, amik valamilyen történetet mesélnek el. Például kirándultam egy szép helyen a természetben, állatokkal, esetleg barátokkal voltunk szórakozóhelyen. Ezek a képek érdekesek, de előnytelenek rólam. Rosszul áll a hajam, testhelyzet nem ideális, lényegesen rosszabbul nézek ki rajtuk, mint mozgásban/élőben, néhol a képminőség nem túl jó, csak épp hirtelenjében előkapott telefonnal készült.


Vannak viszont beállított képeim. Valamit profi fotós csinált, én is csináltam selfie-t, vagy egy ismerősömnek pózoltam. Ezeken előnyösen nézek ki és a kép minősége is jó. Viszont semmilyen érdekes történetet nem mondanak el a személyiségemről, egyedül én vagyok érdekes a képen, háttér kb nincs, vagy semmi látnivaló. De ég és föld a különbség a külsőm szempontjából.


Sajnos nincs átfedés, csak vagy ilyen vagy olyan képem van. Melyiket tennétek ki a helyemben inkább?



2021. dec. 10. 16:41
A kérdező szavazást indított:
A külsőmre előnytelen, de érdekes történettel bíró képet
Azt a képet, amin tényleg jól nézek ki, és semmi más látnivaló nincs
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az igazat. Én gyűlölöm a beállított fosokat, mert azok mind hazugok l.
2021. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tedd ki mindkettot. szerencsere nem kell egyetlen darab kepre szoritkozni sehol.
2021. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha kiteszem az előnytelen képet egy hegység tetején, 3 kategóriával rosszabb külsőre fognak a nők engem besorolni. Ha alpból van egy 6-os külsőm, a beállított képek kinézek 7-esnek, ezeken a képeken pedig 3-4-esnek.
2021. dec. 10. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg egy haverod, és menjetek ki hétvégén egy parkba, erdőbe, Margit-szigetre..., és csináljon rólad pár előnyös "spontán" fotót :D
2021. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már el is döntötted melyiket akarod kirakni

Minek ez a kérdés?

Egyenként ki kell rakni mind a kettőt

Hiszen az is te vagy amin jól nézel ki és az is amin kevésbé

Az nem lesz kellemetlen ha találkoztok és élőben nem fog annyira jó pasinak találni mint a hiper szuper képen?

2021. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 N vagyok, amíg nem volt párom és társkeresőztem megnéztem mindenki profilját, aki írt,közelemben lakott stb..

Fontos szempont volt a külső. Ha valaki nagyon vállalhatatlanul nézett ki, nem szívesen beszélgettem vele csak egy kis bezsélgetés elejéig, a személyisége hát,ha még is megkap.

(Nem vagyok egy szépségkirálnyő, vannak tőlem sokkal szebbek, de azért annyira ronda sem, hogy egy átlagos pasit ne kapjak meg.. Mindig így gondoltam. )

Na, most a levelek 99%-ában válaszoltam mindenkinek, voltak, akik írták,h én vagyok hosszú ideje az első, aki válaszra méltatja.. Borzalmas képei voltak fent, hiába volt szép tájkép a háttérben, ha ő maga rosszul nézett ki... (kivétel persze,ha sportautók vannak a háttérben).


Szóval én azt mondanám,mint a 2. : Profilképnek tegyél ki oylat, amin jól nézel ki és tegyél fel mappába valami érdekes történettel bírót.

Utána facebookon, ha tovább megy a beszélgetés,majd lát több képet rólad :) Illetve később személyesen.

Elvégre a külső megfog, belső megtart.. Ez még igazabb szerinem társkeresőn.

2021. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak társkereső oldalak, ahol több képet is kirakhatsz, és van egyéni bemutatkozás is, szöveggel.

A nők nem a leghelyesebb férfit akarják, az harc, küzdelem, macera, stb. Egy átlagos kép, jó bemutatkozó szöveg, és nyert ügyed van.

Ajánlom "Az első találkozás" társkeresőt, van csevegője, beszélgethetsz is, és ingyenes, nem kamu oldal.

(nem a reklám helye!:)

2021. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy minimum 10/7 pasi akkor a pénzed rakd ki ha van mert különben felejtős! Társkeresőn 2 kategória van , a dagadt ,zsírszagú rusnya dög meg a 10/10 fullos nő de ő nem ismerkedik csak reklámozza az instáját meg az ego tuning! De amúgy sok sikert... ;)
2021. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!