Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként ennyire nem éri meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ennyire nem éri meg hűségesnek lenni?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, hosszú kapcsolat volt. Végig hűséges voltam hozzá, pedig az évek alatt jó pár lehetőségem lett volna. Végül, közölte, hogy ő kipróbálná másokkal is és engem már nem szeret.

Most ő pár hónap alatt azt próbált ki, amit csak akart. Nekem összesen 1 lánnyal lett komolyabb a dolog és ennyi. Férfiként nem álltak hirtelen sorban előttem a lányok, mint ahogy előtte a srácok. Elvesztegetettnek érzem a lehetőségeket, amikről mellette mondtam le és nem érzem azt, hogy valaha képes lennék ezek után hűséges lenni.

Más férfiak is jártak így, hogy vagytok ezzel? Később milyenek lettek a kapcsolataitok?



2021. dec. 13. 14:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Kemény tanulságok ezek...


Én is éreztem ilyet, miután az exem kvázi kidobott. Lehetett volna nem egy kufircom, de hát ugye, nem vagyok egy állat. Aztán ott állsz kezedben a f.szoddal, egyedül, míg a másik vígan hempereg valaki mással.

Hát, ezek túl kell lépni, ettől még nem lettem hűtlen, mert vannak elveim amik nem változtak csak azért, mert akkor éppen így alakult.


25f

2021. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ezen*
2021. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Igen, kb. ez az érzés van bennem is. Tinderen kb. hetente behúzhatott más pasit és akkor lehetne komoly kapcsolata, amikor csak akar. Amikor szakítás után hiányoznék, akkor egyszerűen szól valakinek tinderről és máris nem unatkozik.

Ezzel szemben, én kb. nézegethetem a falat, mert 2 mondat után senki sem ugrik az ágyamba. Sőt, 100 után sem, hanem keményen melózni kell, hogy legyen valaki. Ha meg rossz vele, akkor is ezzel kell beérnem, amíg nincs más... Közben pedig, a kapcsolat alatt olyan lányokat vihettem volna, hogy én jövök tőlük zavarba.

2021. dec. 13. 14:33
 4/28 anonim ***** válasza:
58%

A világon semmi nem éri meg, mert semminek nincs komolyabb értelme, csak ugyanazok a semmiségek történnek újra és újra, egy végtelenített ciklusban, egyedül annyi változik, hogy az ember elöregszik és meghal, esetleg a díszletek és egyes kommunikációs csatornák megváltoznak, új feladatok jönnek, de a legtöbb dolog mechanikája és algoritmusa ugyanaz marad.


Úgyhogy semminek ne tulajdoníts nagy szerepet, globális értelemben porszemek vagyunk.

2021. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%
Igen, az ember kapósabb amikor kapcsolatban van. Amikor nincs senkid és b.szhatnékod van, lerí rólad a szándékod és egyből szánalmassá válsz.
2021. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Neked nem, nekem igen.
2021. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

III.Edricus Anxious

Nem mély filozófiai értelemben értettem a kérdést, gondolom ez egyértelmű.


5/6 anonim

Akkor is ugyanúgy b*szhatnékom volt, szánalmasnak meg senki sem tartott. Találtam is egy lányt, akivel megoldhatom a dolgaimat. Másoknál inkább a külsőm nem volt megfelelő.

2021. dec. 13. 14:47
 8/28 anonim ***** válasza:
40%
Igen, ha veszünk egy ugyanolyan külső vonzósági szintű férfit és egy nőt, akkor a kettő közül a nő mindig sokkal előbb fog partner(ek)et találni csak szexre, mint a hasonló kinézetű férfi. Dühítő, de férfiként szerencsére nekünk is meglehetnek a magunk előnyei a nőkhöz képest szexben/szerelemben, igaz azokért többnyire tennünk kell, nem elég csak megszületni.
2021. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Elég undorító amiket írsz és ezt férfiként mondom.

Beérni valakivel amíg nincs jobb? Szerinted annak a "valakinek" ez hogy esik? Mondtad neki hogy nincs jobb csak azért vagy vele?

Egyébként mennyi idősek vagytok? Mert találni lehet valakit/bárkit, de közösen hosszú távra tervezni teljesen más dolog.

Csak nekem tűnik úgy hogy egyes nők is (tisztelet a kivételnek) átmentek állatba? Baszni össze vissza, ahelyett hogy találnának egy hűséges megbízható partnert akivel lehet tervezni?

Nekem ettől az egész felfogástól hányhatnékom van!

2021. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem látom az összefüggést. Ha x évig együtt voltál a volt pároddal, gondolom szexeltetek is. Tehát, az alatt az X év alatt többet szexeltél, mintha nem lett volna a barátnőd, csak az a néhány lány, aki akart volna valamit. Vagy, ha akkora kan vagy, hogy folyamatosan jöttek a felhívásokamig kapcsolatban voltál, akkor irreális, hogy most hirtelen senki, hacsak nem változott drasztikusan a külsőd.

Nem mellesleg, azt végképp nem értem, hogy a miért legyek hűséges kérdés az egész történetben hogy vetődött fel. Több lennél, ha a kapcsolat alatt be tudsz húzni még 5 strigulát a kivel b@szt@m kis füzetbe? Vagy miért is kellett volna akkor hűtlennek lenni?

Meg vagy sértődve, mert kiraktak. Ez mindig benne van a pakliban mindkét fél részéről, mikor kapcsolatba kezd. De ezért, miért is kéne megcsalni bárkit?

Ennek egyedül akkor van értelme, ha a szex a lényege az életnek szerinted és úgy érzed, a kapcsolat miatt nem volt elégben részed. De se a kapcsolatnak, se az életnek nem ez az alfája és omegája, ha valóban ebből a gondolatból indul a kérdésed, inkább ne is legyél többet kapcsolatban. Vagy legalább ne monogámban.

2021. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!