Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hűségesnek mutatja magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hűségesnek mutatja magát, nem titkolózik, de ha vita van azt mondja meg fog csalni, mert nem boldog velem, vajon van okom félni, vagy csak a harag beszél belőle?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az már rég nem normális ha megcsalással fenyegetőzik.
2021. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg neki, hogy ha nem boldog, nem félrelépni kell, hanem LElépni! Vagy még jobb: ha legközelebb ezzel fenyeget, ints búcsút egy életre, elvégre nem akarod, hogy boldogtalan legyen szegény...
2021. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen mindegy, hogy csak a harag beszél-e belőle, mert normális ember ilyennel nem fenyegetőzik.


Amukor nem veszekedtek, és higgadtak vagytok, akkor kérd meg, ezt ne, mert neked nem fér bele. Ha gondja van beszéljétek meg, de ne megcsalással és szakítással fenyegetőzzön, mert neked ez rosszul esik.

2021. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyenben benne is van ennek a lehetosege.

Azaz ő valoban opcionak is tartja és már gondolkodott is rola.

Csak nincs lo

2021. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Dedó.

Akivel nem voltam boldog, azzal szakítottam, nem fenyegettem, hogy majd megcsalom.

2021. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
A vitától is függ.
2021. máj. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre én csak annyit mondanék, hogy ha eddig nem csalt meg, már nem fog összejönni. Ugyanis itt a vége, ne is keressen többé. Keressen olyat, akit lehet ezzel zsarolni.
2021. máj. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os: általában azért vitatkozunk, mert nem tartja magát ahhoz, amit mond.

elhiv egy vacsorara, lefujja. megígéri, hogy miénk a hétvége, erre betablazza magát. megszereztem a diplomamat, szerettem volna vele ünnepelni kicsit, erre 2 hete nincs ideje meginni egy pezsgőt közösen este egy vacsi mellett.

én szóvá teszem, ő kiakad, hogy mellettem nincs élete, tiltani akarom mindentől, és hogy mennyire nem boldog, mert korlátozom. pedig szerintem egy kapcsolat nem csak arról szól, hogy fbre kiposztoljuk hogy együtt, és többet nem töltünk együtt egy estét se...

2021. máj. 29. 11:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8, ezeknem viták, ezegy nem létező kapcsolat. Egyedül nem tudod fent tartni. Ne is akard!
2021. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
miért ragaszkodsz ehhez a nem létező kapcsolathoz?
2021. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!