Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri a párkapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a párkapcsolat, ha tudom, hogy bármikor ebbe a helyzetbe juthatok, ha nem úgy ugrálok, ahogy a "nővel közösen akarjuk"?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Szerintem a kérdést kiíró férfi úgy ugrált egyébként, mégis kiesett. Megéri ez a fajta kapcsolat, ami bármikor végetérhet és nem tudok helyette másikat találni?



2021. dec. 16. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Megéri, még így is több örömmel jár, mint az egyedüllét.
Megéri, de inkább a nővel járó társadalmi státusz és elismerés miatt.
Az egyedüllét jobb, minthogy egy kiszolgáltatott kapcsolatban éljen a férfi.
19 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%

Férfiként ezt úgy éri csak meg csinálni, ha az ember kapcsolat közben is kihasználja a lehetőségeit és mindig talonban tart egy tartalék nőt. Így nincs semmi gond.

Sajnos, manapság a nőkre egyáltalán nem lehet támaszkodni. Gyerekesek, éretlenek és nagyon átmentek ösztönlénybe. Bármit, bármikor megtehetnek, akkor találnak pasit, amikor csak akarnak. Értelemszerűen, így nem becsülik meg azt, ha valaki társként viselkedik velük.


(Jöhetnek a női hisztik, amik bemutatják, hogy mennyire is "érettek".)

2021. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyjából végigfutottam a kérdést, meg a válaszokat is, de hol, melyik résznél derül ki ebből, hogy a kérdező úgy ugrált, ahogy a nője akarta?
2021. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem éri meg. Ha már ki tudtál alakítani egy önálló életet (ami manapság nagy szó-hidd el), akkor csak egy jó kapcsolatban lennék benne vagy semmilyenben. 31f
2021. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

mivan?? a kerdesbol csak az derul ki, hogy veget ert egy kapcsolat. akar meg az is lehet, h a pasi szakitott a novel ilyen vagy olyan okbol kifolyolag. honnan veszed, h nem a pasi szeretett ki a nobol? vagy nem csalta meg, a no meg kirakta?


jo, tudom, incelverzimban minden no rohadt anyagias kva es halomra kuzdenek ertuk a pasik. lapozzunk.

🥱

2021. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen igazad van, ez pontosan így működik. A legjobb, amit tehetsz, hogy jó messzire kerülöd a nőket. Jó neked egyedül, hidd el, inkább ne ismerkedj.

Vagy csak velem ne... meg se próbáld.

2021. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Gondolom látjátok, hogy egy blackpilled incel vagyok (a dating market -es). Igazából az a helyzet, hogy a való életben egyszer lett volna lehetőségem hosszú távú párkapcsolatra egy nekem nem tetsző nővel.. de nem akartam, hogy az legyen a vége, ami ezzel a 32 éves férfival történt.
2021. dec. 16. 21:15
 7/21 A kérdező kommentje:
Én nem is annyira nőt akarok. Inkább párkapcsolati piaci értéket, mint férfi.
2021. dec. 16. 21:17
 8/21 A kérdező kommentje:
6: Mielőtt valaki erre azt írná, hogy cope, a nővel szexeltem.
2021. dec. 16. 21:18
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#6: mert mi történt ezzel a 32 éves férfival, azon kívül, hogy véget ért a kapcsolata, DE SENKI SEM TUDJA, HOGYAN?

Még mindig nem vágom, kérdező, de úgy látom, te többet tudsz, mint én. Felvilágosítanál?

2021. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8: de ha szexeltel vele, akkor mar nem vagy incel, nem?
2021. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!