Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért marad egyedül egy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad egyedül egy 35 éves férfi, állással, lakással ( fővárosban ), normális értékrenddel, külsővel és családi háttérrel? Mi hiányzik még a nőknek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 08:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%
Meg a szexi pasik.
2021. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
96%
Személyiség. És nem, nem olyan értelemben, hogy "gáz, hogy kedves vagy, mert a nők csak a rosszfijjjjjúkra buknak". Hanem pl. az, ha vki mellett dögunalom az élet, vagy nem képes természetes, normális módon ismerkedni.
2021. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Elég sokféle választ írtatok nagyon köszönöm.


Sosem írtam, hogy 'normális' lennék, csak azt, hogy 'normális' értékrenddel, de lehet ez nem jó megfogalmazás, hiszen mi számít manapság normálisnak.


Talán arra gondoltam, hogy monogám, férfi-női és hosszútávú kapcsolatot szeretnék, ennyi.



Való igaz, hogy nem vagyok jó az ismerkedésben és nem vagyok jó a közeledésben sem.

Nem szívesen rohanok le valakit mert nem áll jól egyáltalán. Vannak pasik akiknek jól áll, ügyesen nyitnak, tudják mikor mit mondjanak, én nem ilyen vagyok. Nem vagyok nyámnyila, de igen van egy stílusom amiről én magam nem tudok hiszen másoktól nem szoktam visszahallani.


Ettől függetlenül abban sem hiszek, hogy az ember ki tud teljesen bújni a bőréből. Ha alapból egy visszafogottabb srác, akinek vannak jobb és rosszabb pillanatai akkor nem az extrán társasági nők lesznek az embereim.


Nem mondom, hogy lehetetetlen találnom valakit de úgy látom, hogy egyre nehezebb.


30 feletti nők ha még nem foglaltak nagyon nem akarnak már ismerkedni hanem a tökéleteset keresik, aki számukra az.

2021. dec. 20. 13:03
 24/34 anonim ***** válasza:
91%
Kb. meg is válaszoltad a kérdésedet, nem ismerkedsz, nem kommunikálsz jól, nem is hiszed el magadról, hogy képes vagy rá. A nőket beskatulyázod, "30 felett a tökéleteset keresik". Hát itt a válasz, barátom, hogy miért vagy egyedül.
2021. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
85%
#23: te nem "visszafogottabb" vagy, kérdező, hanem szociális fóbiás. Menjél pszichiáterhez.
2021. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne keresse mindenki a számára tökéleteset?
2021. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

25-ös lehet te az éjszakai életben mozogsz aki mindenki nagyon hangos és nagyon 'high', de a legtöbb ember elárulom neked visszafogott, még nálam is és sokkal. Szólsz nekik és összerezzennek. De az nem a te világod. Ettől még nem szociális fóbiások. Azoknak pánikrohamaik vannak és kimerni alig mennek az utcára. Kissé olvass utána mielőtt ilyenekkel dobálózol, elég baj azoknak.


24-es: lehet van abban valami amit írsz. De te is látod milyen alakoknak vannak párjaik nem? Akkor meg mégsem ennyire egy ismeretlenes az egyenlet. Csak szerintem.

2021. dec. 21. 07:23
 28/34 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal rosszabbnak is van párkapcsolata, de nálad sokkal jobbaknak meg van, hogy nincs. De ennek mi értelme van amúgy?
2021. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"De te is látod milyen alakoknak vannak párjaik nem?"


1. Nézd meg a párjaikat. (Ne csak külsőre)

2. Ők talán kimozdulnak otthonról és van szociális életük.

2021. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Nem szabad másokhoz hasonlítani magunkat.


Rengeteg egyedülálló ember van. Csak ők nincsenek rivaldafényben mivel nem telefonálnak állandóan nem mesélnek állandóan a 'párjukról'....


Hatalmas kisebbség az egyedülálló tömeg Mo-n is nem csak Japánban.

2021. dec. 21. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!