Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mozijegy pénztárosként mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozijegy pénztárosként mekkora sikerekre számíthatok társkeresés területén, főleg online térben férfiként?

Figyelt kérdés

Szobát bérelek, leendő párommal akarok majd később egy kis garzont venni.

Stabil hosszútávú melóm van, film mindig lesz.

Érdemes kicsit ismerkedős oldalakon írnom a jegypénztárosi melómról is, hogy lássák sikeres vagyok benne?

32F


2021. dec. 22. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

"Film mindig lesz"


Koronavírus?

2021. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
#1: pontosan. A streaming szépen lassan eltünteti a mozikat. Spielberg legutóbbi filmje (West Side Story-feldolgozás) akkorát bukott mint egy ház, köszönhetően annak, hogy a drága rendező úr a streaming-szolgáltatás makacs és elkötelezett ellenzője.
2021. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsó fél mondattal lebuktál, hogy kamukérdés...
2021. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben a többi pénztáros lánynál próbálkoznék, én legalábbis bárhol voltam moziban, mindenhol nagyon jó csajok a pénztárosok, vagy akár a jegyszedők. 31f
2021. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vam mozi péntáros ismerősöm, de ő csak az egyetem mellett csinálja és nem keres vele valami sok pénzt.

Miért csak garzont akarsz venni? Nem akarsz gyereket?

2021. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sikeresség mióta egyenlő a pénztárosi melóval?
2021. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyeljél. Elkezdődik a film. Kialszanak a fények, és te oda sündörögsz a nénihez persze maszkban és azt mondod neki, hogy megjöttem érted te édes.
2021. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es. Troll, de besz*rtam rajta.

Amúgy tényleg jó csajok dolgoznak a mozikban érdemes ott próbálkoznod! Bár nekem erről a szituról mindig a 13okom volt jut eszembe valamiért, mikor vonzó mozis dolgozó csajt látok. De ez csak az én hülye berögződésem.

2021. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Stabil hosszútávú melóm van, film mindig lesz"



Ja, meg NFC/RFID beleptetorendszer is lesz majd :D



37F incel

2021. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!