Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami gond van velem? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond van velem? Többi lent.

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok, eddig nem igazán voltak kapcsolataim (5 volt összesen és nem igazán tartottak sokáig). Próbálkoztam lányoknál, de rendre elutasítottak. 2 éve vettem meg a saját lakásom, és azóta egyedül is élek benne. Teljesen jól elvagyok egyedül, és mintha valami megváltozott volna. Egyáltalán nem akarok már barátnőt, sem gyereket. Nem találom vonzónak a mostani lányokat/nőket, ha valaki ittvan már kellemetlenül érzem magam. Hihetetlenül megszoktam már az egyedüllétet. Csak dolgozni járok, és haza. Ez jelenthet valami gondot/problémát velem kapcsolatban? :D

2021. dec. 22. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezt úgy nevezik szakszavakkal: nirvána
2021. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Pontosabban depresszio
2021. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#1-nek láthatóan fogalma sincs arról, hogy a nirvána szó mit jelent. Aki a nirvána állapotába kerül a buddhizmus szerint, az semmiféle vággyal nem bír, így tehát azzal sem, hogy a vendég bár ne lenne ott nála. Az ilyen ember egykedvűen, szenvtelenül viseli a világ történéseit maga körül, és például egyáltalán nem zavarják az esetleges vendégek sem. S persze arra sem vágyik, hogy valaki megválaszolja a kérdését ezen a web oldalon, hogy megnyugodhasson: nincs vele probléma. A nirvánába jutott léleknek nincsenek már semmiféle kérdései, mert átlát mindenen.


Az eredeti kérdésre válaszolva: csak az a probléma, amit annak akarunk látni. Láthatóan jól érzed magad a bőrödben, s így aztán nincs sok értelme feszengened azon, hogy a társkapcsolati vágyaid terén más vagy, mint a többség. Legfontosabb most, hogy elfogadd magad olyannak, amilyen vagy. Ezzel a felvetett problémád is megszűnik.

2021. dec. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Ez az érzés változhat!

Még lehetsz 50-60 évesen megkeseredett magányos öreg, aki visszasírja a

lehetőségeket a családra!

2021. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy nagyon zárkózott ember vagy. És nehezen törsz ki ebből az életből, nehezen nyílsz meg másoknak.
2021. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne erőltess semmit. Ha így érzed jól magad, miért erőltetnél magad mellé valakit, minek élnél vele hazugságban, csak mert ez a társadalmi elvárás?
2021. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4: "Visszasírja a lehetőségeit". Milyen lehetőségeit? Láthatóan azért van egyedül a legtöbb ember, mert nincsenek lehetőségei. A volt rövid kapcsolatai például a kérdezőnek egyáltalán tartottak sokáig, tehát nem volt lehetőség hosszú távra. A lehetőségek hiánya miatt nincs mit sírni.
2021. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én parkapcsolatban vagyok 7éve. Sajnos én meg minden mast hallok csak közös életcélt nem. Neked legalább nincs ilyennel gondod. Én meg hallgathatom,hogy milyen új kocsit akar venni.

Közös étettervezés 0. Kocsi az fontos, hogy a garázsba álljon több millióért.

Persze veszekedés után,ha mondom,hogy elhagyom egyből előjön a téma,hogy velem akar lenni. Mert mondom minek legyünk így együtt ..

Nem ertem ezt az egészet.

De mar lassan nem is akarom.

Nehez ügy.

Parkapcsolatban..megis egyedul😏

2022. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: csak nehogy átmenjen ez az érzés abba, hogy "párkapcsolat terén nem akarok senkihez alkalmazkodni", "ha össze akarunk bújni, jöjjünk össze, de ha vége, mindenki menjen a saját lakásába" stb.
2022. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, élvezed a saját lakásod és a függetlenségedet. Örülj, hogy most így jó. Ha változol és változnak az igényeid, majd akkor teszel valamit másképp. Miért lenne itt akármilyen gond?
2022. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!