Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami gond van velem? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond van velem? Többi lent.

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok, eddig nem igazán voltak kapcsolataim (5 volt összesen és nem igazán tartottak sokáig). Próbálkoztam lányoknál, de rendre elutasítottak. 2 éve vettem meg a saját lakásom, és azóta egyedül is élek benne. Teljesen jól elvagyok egyedül, és mintha valami megváltozott volna. Egyáltalán nem akarok már barátnőt, sem gyereket. Nem találom vonzónak a mostani lányokat/nőket, ha valaki ittvan már kellemetlenül érzem magam. Hihetetlenül megszoktam már az egyedüllétet. Csak dolgozni járok, és haza. Ez jelenthet valami gondot/problémát velem kapcsolatban? :D

2021. dec. 22. 22:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as, huh,ez elég szomorúnak hangzik...Talán érdemes lenne jobbat

keresni nem gondolod? Ilyen érzésekre nem lehet jövőt alapozni szerintem.

Vagyis lehet,csak nem érdemes.

2022. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!