Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők java...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők java része elvárja a férfitól a saját lakást (albérletes pasin röhögnek) 30 felett, de ha már hitellel akarsz azt veszni, akkor ferde szemmel néznek rád (mi az h nem megy önerőből, hogy kipengetsz 27-30 milliót?)? Mind ilyen.

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 24. 13:21
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
43%
20-25 millióért is tudsz venni lakást, nem kell ahhoz 30. Kivéve ha megyeszékhely központjában akarsz, de akkor meg ne sírj hogy nincs elég pénzed rá
2021. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
300 körül keresek. Államnak dolgozok.
2021. dec. 24. 13:32
 13/51 anonim ***** válasza:
11%
300ból félreteszel 200at havonta. Ha 20 éves korod óta dolgozol, akkor 30 éves korodra van zirka 25 milliód. Meg is van a lakás ára. Tádámm
2021. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
:D tényleg pofon egyszerű
2021. dec. 24. 13:36
 15/51 anonim ***** válasza:
91%

Kérlek 13-as, magyarázd el hogy jössz ki havi 100ezer forintból. Nagyon érdekel.


Nem kell számlákat fizetned, albérletet, kaját esetleg??

Vagy csak leraknak a sarokba és elvagy mint egy szobanövény???

2021. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom mert megtehetik, mert sok férfi még mindig ott tart, hogy mindent azért csinál, hogy mások seggét nyalja a szexért?


Na mindegy, nekem van lakásom, sosem vártam a páromtól, az enyémben élünk, egy ettől független közös otthonra gyűjtünk. Exemmel is ez volt a tervem, csak ő élni akart. 🤡 Szóval ne gondold, hogy nincsenek ilyen nők, de azt sem, hogy minden férfi megbecsüli ezt.

2021. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

Vagy csak leraknak a sarokba és elvagy mint egy szobanövény???


Ezért írtam én is, h pofon egyszerű. 10 millióm van 31 évesen, csak 23 éves korom óta melózok, egyetem után. Sehogyan sem jött össze 20 m.

2021. dec. 24. 13:57
 18/51 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert 10/8 ismerős körében 30-35 körül úgy jött össze a lakás, hogy fele hitellel. Persze ezekben nincsenek azok, akik örököltek, vagy a csokosok, babavárósok. De ezek szerint mind a 10/8 ember szerencsétlen, hogy nem volt 30 milliójuk (itt sajnos nincs 20 ért lakás, mint valaki itt mondta).
2021. dec. 24. 14:00
 19/51 anonim ***** válasza:
81%
Magyarországon az átlagnak nyilván ez lehetetlen küldetés. Senkit sem ismerek aki 30 éves korára, önerőből, képes volt saját házat vagy lakást vásárolni.
2021. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
70%

Sok a hitelfóbiás, kérdező. Ez ilyen magyar betegség, hogy jaj a szemét bankok, kirabolnak, megölnek... Ugyanazt tolják egyesek, mint mikor a házasságról van szó. Megy a duma, hogy jaj a nő elviszi a pénzed, ki leszel semmizve.

Egyik sem igaz, csak akkor, ha két agysejted van, az egyikkel lélegzel, a másikkal meg beszélsz hülyeségeket.


Nekem nincs hitel a lakásomon, mert örököltem, de bármikor felvennék annyit, amennyit a fizetésem maximum harmadából tudok fizetni és aminek a törlesztésére van annyi tartalékom, hogy egy évig vonhatnák abból...

És van diákhitelem is, attól is mindenki földhöz bszta magát, hogy juj ilyen fiatalon hitel, milyen hülye vagyok, hatalmas kamatok brühühühü... Anyátok picsáját, már elnézést. 3 millió forint diákhitelt vettem fel, minden félév végére lefaragtam annak a 300 ezernek a nagy részét, így most, hogy végeztem, van kb 400 000, amin egy forint kamat sincs és amit vissza tudnék fizetni egy havi béremből, ha épp érdekelne és nem lakásfelújítanék. Dehát jujujuj, hát hitel, hát attól meg fogok halni. Ja igen, cserébe lett egy piacképes végzettségem. Nagyon szar nekem.


Egyébként párommal végrehajtás alatt lévő ingatlant akarunk venni, azok jó olcsók, mi pedig ráérünk megvárni, amíg kilakoltatják onnan az előző tulajdonost. Ezért is kapunk hideget meleget, de basszus. Aki nem látja felnőtt emberként árnyaltan a világot, csak úgy, hogy a hitel a sátántól való vagy épp ellenkezőleg, ajándék pénz, az bocs, de mondjon le a szavazati jogáról, mert szellemileg fogyatékos.

2021. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!