Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők java...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők java része elvárja a férfitól a saját lakást (albérletes pasin röhögnek) 30 felett, de ha már hitellel akarsz azt veszni, akkor ferde szemmel néznek rád (mi az h nem megy önerőből, hogy kipengetsz 27-30 milliót?)? Mind ilyen.

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 24. 13:21
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
25%
Nekem 32 évesen a "farzsebemben" volt 17milla. Lemondások árán küzdöttem meg érte. Gondolom te "éltél" is.
2021. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
25%
és gyárimelósként dolgoztam mindig is itthon.
2021. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, itt mindenki előránt 15-20 millát 30 évesen, hogy csináljátok? Tegyük fel havonta eleinte 130 ezret tettem félre, majd 150 et. Ez évente 1.3 millió kb. Többség, aki albizik ennyit sem tud. Oké, hogy 7.5 év alatt összejön 10 millió, ha nincs szinte semmi kiadásod. De vennem kellett egy olcsóbb, 1.2 milliós autót is, mint munkaeszköz. Egyszerűen nem tudom másoknak 8-10 év alatt hogy jön össze 17-20 millió. Persze ha mindenki itt fél milliót keres, akkor sima dolog.
2021. dec. 24. 18:47
 34/51 anonim ***** válasza:
Ha van 10 milliód félretéve, miért nem veszel lakást hitelre? Az már egy elfogadható önerő 25-30 milliós lakásnál. Szerintem nem érdemes nagyon várni vele, lefelé nem fognak menni a lakásárak, az biztos. Sőt, ha fél éve vettél volna lakást, még jobban is jártál volna, mert azóta kamatok is magasabbak lettek, de még magasabbak lesznek is. Nem kell azzal törődni, hogy ez nem minden lánynak tetszik így. Most albérletet fizetsz?
2021. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Most lakótárssal élek egy albiban. Így csak 150 ezer megy ki mindenre. 150 et félreteszek havonta.
2021. dec. 24. 18:57
 36/51 anonim ***** válasza:
34%
Minek dobsz ki pénzt albira? Szüleiddel rosszban vagy?
2021. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
75%

33, Ne akadj ki ennyire. A legtöbbjüknek anyuci apuci szülők nagyszülők seggük alá rakják a jólétet, úgy könnyű pofázni.

+a magyar egyébként jól el van adósodva, hitelből megy a rongyrázás általába. Meg a gyerekcsinálásból, csokból.

Nulláról átlag fizetésből nem lehet kihozni ekkora összegeket.

2021. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Nulláról átlag fizetésből nem lehet kihozni ekkora összegeket.


Nagyon nehéz, vagy jól kell nagyon keresni ehhez, vagy külföldi meló.

2021. dec. 24. 19:32
 39/51 anonim ***** válasza:
52%

35: én a helyedben 1-2 éven belül vennék hitelből lakást. Mert ahogy most írod, félreteszel havi 150 ezer forintot, az 1,8 millió forint 1 év alatt. A lakásárak meg azért jó eséllyel mennek feljebb legalább 5%-ot évente. Egy 27 milliós lakás 1 év múlva esélyes, hogy kerül mondjuk 28-28,5 millóba. Szóval igazából nagyon közelebb nem tudsz kerülni a saját lakáshoz, sajnos. Így kb. konzerválod a jelenlegi állapotod, és 40 évesen is lakótárssal fogsz majd tudni bérelni. Szóval én a helyedben mostanában vennék lakást, vagy ahogy mondjuk, ha megvan 50% önerő. Ugye ha felét kell teljesíteni, akkor az áremelkedésben is kevésbé vagy érintett, azt össze tudod hozni 1-2 éven belül. Addig is a pénzed tedd az inflációkövetős állampapírba, vagy a magyar állampapír pluszba.

Ha megvan a lakás, akkor még mindig kiadhatod az egyik szobát lakótársnak, ha még egy darabig komfortos vagy azzal, hogy van lakótársad. De akkor meg már dönthetsz úgy is, hogy nem kell ide lakótárs.

2021. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
32%
31es válaszoló voltam akinek a farzsebében volt 17 millió. Félretettem a fizetésem 80-90%át 8 éven keresztül. Ha 17 milliót elosztod a hónapok számával az csak évi 2 millió megtakarítás kb. Az oké, hogy kevesebbet kerestem 8 évvel ezelőtt, de az idő múlásával többet kerestem. Félmillióm úgy lett pluszban, hogy beforgattam 2 évre állampapírba a megtakarításomat. Most szinte önerőre vettem egy újépítésű kecót ami csak 1 év múlva lesz kész. Nem hamarabb, de nem is később. Elhiszem ha albiban vagy nehezebb, de nem tudom hogy képzelted, hogy 8 év után majd albérletben előrántasz egy lakásra valót? Ezt még akkor albizás előtt, hogy képzelted? A mamahotel és a nadrágszíjmeghúzás kényszerű rossz volt, de meglett az eredménye. Előre miért nem tudtál gondolkodni? AZ tény, hogy lakásvásárlás előtt majdnem feladtam és inkább külföldön próbáltam volna szerencsét. Talán a sors keze, hogy végre kecóm lett és időben léptem. Az anyagár emelések miatt három hónapra rá 10%al drágult a lakásom értéke. Ezt onnan tudom, hogy eladatlan lakást 10%al drágában hirdettek 3 hónappal azután, miután az enyémet megvettem. Nem akarom elvenni a kedved... Járj te is szerencsével!
2021. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!