Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők java...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők java része elvárja a férfitól a saját lakást (albérletes pasin röhögnek) 30 felett, de ha már hitellel akarsz azt veszni, akkor ferde szemmel néznek rád (mi az h nem megy önerőből, hogy kipengetsz 27-30 milliót?)? Mind ilyen.

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 24. 13:21
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
42%

Csak hogy lásd, mennyire rossz úton jársz:

33 évesen nekem van 28M megtakarítva, van 110M házam, pár éve vettem egy új kocsit és a havi nettó 1M is megvan.


Ehhez képest az elmúlt 3 hónapban volt 4 randim, ebből egy csak "gyakorlásként" egy eladó lánnyal. A másodiknál a lány személyesen nem jött be, a másik kettőnél pedig a csajok közölték, hogy nem jövök be nekik... Aztán 1 hónapja még match se volt Tinderen, most az ünnepek környékén nem is erőltetem. Amúgy 180+ cm vagyok, 80kg, arcra sem mondanám gázosnak magam és szerintem még humorom is van.


Ehhez képest az előző kapcsolatom előtt is egy évig vért kellett izzadni, hogy összejöjjön, pedig jártam edzeni, társaságba és neten is kerestem.


Szerintem az a fő gond, hogy egyszerűen nem vagyok "laza"...

2021. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
81%

"300ból félreteszel 200at havonta. Ha 20 éves korod óta dolgozol, akkor 30 éves korodra van zirka 25 milliód"



Gondolom, 10 evvel ezelott nem 300-at keresett. Tudod, inflacio.....



37F incel

2021. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 Noren1989 ***** válasza:
77%
#21, mesélj még, úgy bírom ezeket a sztorikat 😂😅
2021. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

33 évesen nekem van 28M megtakarítva, van 110M házam, pár éve vettem egy új kocsit és a havi nettó 1M is megvan.


Örülök, h ennyire jól megy neked. Grat.

2021. dec. 24. 14:32
 25/51 A kérdező kommentje:

Gondolom, 10 evvel ezelott nem 300-at keresett. Tudod, inflacio.....


Természetesen 8 éve abszolút nem kerestem ennyit. Nem vagyok mérnök, hogy 5-600 at hazavigyek, sajnos. De így is tanultam az egyetemen, csak nem azt a sok 100 ezret kereső szakot végeztem el. De még mindig jobb, mint gyári droidnak lenni (elnézést, senkit sem akartam megsérteni, én csak továbbítom a hallottakat).

2021. dec. 24. 14:35
 26/51 anonim ***** válasza:
28%
Hitelre vettem én is. Gond nélkül tudom törleszteni! Egyedülálló nő vagyok. Atlag fizetessel. (Mármint, nem büfeszakos, nyelveket beszélő atlag fizetéssel) miért allnék le olyannal, aki még ennyit sem képes felmutatni?
2021. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
19%

Én kb. ugyanezt kérdeztem, de az én kérdésemet törölték valamiért... Valamelyik nő magára ismert és zavarta. A mai PC világban már semmit sem lehet kb. megkérdezni itt mert mindenki megsértődik és jelentgeti rögtön az adminoknak.


Persze amikor egy nő kiírja, hogy "minden pasi csak dugni akar" azzal nincs gond.

2021. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
24%

27


Persze amikor egy nő kiírja, hogy "minden pasi csak dugni akar" azzal nincs gond."


Mondjuk mert az igaz ....

2021. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
51%
Ja, annyira igaz mint hogy minden csaj a pénzre megy ;)
2021. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
18%

,,Gondolom, 10 evvel ezelott nem 300-at keresett. Tudod, inflacio....."


Te tényleg olyan hülye vagy, hogy hagyod elinflálódni a vagyonod? Nemhiába nincs házatok, benyeli az összes pénzeteket a jegybank

2021. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!