Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van incel a környezetedben?

Figyelt kérdés

Tehát a környezetedben ismersz olyat, akire igaz lenne ez a jelző? Csak szeretném felmérni, hogy ki mit tapasztal ezzel a témával kapcsolatban.


Mert az én ismerettségi körömben kövér és vékony, alacsonyaknak, magasaknak és mindenféle külsejű férfinak van barátnője.


Ezért én nem ismerek, de ez csak én nézőpontom és kíváncsi vagyok a tiétekre. Ismertek személyesen incelt?



2022. jan. 10. 08:30
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

19


Most jutott eszembe, kérdés kiírása után..baj? Meg nem azt írtam, hogy 100%-ig incel, hanem hogy talán. A kettő között lényeges különbség van..


20


Hol írtam az én párkapcsolati státuszomról? Szerintem, ha incel lennék, fel se tettem volna a kérdést..a másik apropó, ha az lennék, vajon leírtam volna hogy milyen lúzer ismerőseimnek van barátnője? Mert az incelek szokása az ilyen dolgok tagadása, nem a beismerése.

2022. jan. 10. 16:55
 22/33 anonim ***** válasza:
Látom arra, hogy valóban F vagy e nem válaszolsz...
2022. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
35%

Azt írtad talán?

Talán nem lehet hogy nem ismered az "ismerőseid" javarészét?

Honnan a fenéből tudhatod az összes (nem túl közeli) ismerőseidről hogy igazán van/volt nője?

Tudod egy exbarátnőt elég könnyű behazudni, ha akarod behazudok én neked többet is. Ha pedig nem ismered jól, még egy jelenleg is futó komoly kapcsolatot is simán behazudhatsz az ismerősnek, hogy ne tűnj gáznak, hogy más ne lássa hogy egy lúzer vagy. Erre nem is gondoltál?

2022. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

22


Mert lényegtelen, ha hiszed hiszed, ha nem nem..nekem 8.


23


A facebook-ra feltöltött képek meg gondolom szerkesztve vannak, sértve valakinek a személyiségi jogait. Az is lehet, hogy a tavalyi osztály találkozóra fizetős lányokkal jöttek hogy ne tűnjenek lúzernek...valóban, nagyon reális.


Meg én hadd tudjam már jobba, kösz..én ismerem őket, nem te!


Ne nekem akart megmondani, hogy milyen a környezetem. A sajátodat meséld el, hogy az milyen, hányan vannak kapcsolatban, és hányan nincsenek. Abba én nem fogok tudni belekötni, mert azokat az embereket te ismered, nem én!


Stimm, vagy túl magas a labda?

2022. jan. 10. 17:10
 25/33 anonim ***** válasza:
8%

Csak tudod kérdezö úgy picsogsz mint egy hisztis csaj és pont olyan stílusban is írsz!

Ráadás ul egy férfi pont ugyanazt éli át, amit az incelek, csak nyilván kisebb mértékben. Szóval ne csodálkozz ha nehezen hiszem, hogy pasi vagy, mert nem úgy írsz, vagy alkor miért nem írsz semmi sztorit a nödröl? Már ha van...

2022. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

25


És ki vagy te, hogy érdekeljél engem? :D Ha le is írnám amit kérsz, úgy is meghazudtolnád , az időm meg kevés ehhez. Gondolj amit akarsz, írj amit akarsz..leszarom. Ez csak egy mezei kérdés egy anonim oldalon, ahol még a felhasználó nevem se látszik..senki véleménye velem vagy más felhasználóval szemben semmis. Mert ha bevallanám hogy nő vagyok (bár nem vagyok), mi lenne? Megnyernéd a lottód? Megsimogatná bárki a fejedet? Vagy engem érne valami hátrány? Én úgy gondolom, egyik sem.


A kérdést pedig azért tettem fel, mert érdekel ki mit tapasztal..ennyi. :)


Én kiszálltam a vitából!

2022. jan. 10. 17:30
 27/33 anonim ***** válasza:
Kérdezö ez már a harmadik kérdés amiben sírdogálsz emiatt, szóval ja nagyon is számít neked a mi véleményünk! 🤣
2022. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
21%

Énnekem az nem fér a fejembe, hogy az ilyen futóbolondok (mint az itteni kérdező) miféle álomvilágban élnek, és mégis mi célból terjeszti ennek az álomvilágnak a nem létező igazát?

Az emberek többsége párkapcsolatban él ez ugye tény, miközben sokan élnek párkapcsolat nélkül is, és ez is ugyanolyan tény. Most pedig jönnek az ilyen nyomorék megmondóemberek hogy aztán ő jobbantudja, és valójában mindenkinek van párkapcsolata, minden férfinek van nője, mert ő ezt látja. Aki ezt kétségbe meri vonni az ugye hülye.

De bárhogy is erőlködsz kérdező, a rideg valóságot akkor sem hamisíthatod meg, csak mert te így akarod azt látni. Gondolom érdekedben áll azt láttatni ami nem létezik: hogy minden férfinak jut nő.

Jobbat mondok: Még minden nőnek sem jut pasi (ha akar sem), hiába vannak kevesebben a fiatalabb korosztályokban a férfiakhoz képest. Még csajok is vannak akik megcáfolnák a te agymenéseidet, csak nyilván kevesebben

2022. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
5%
28! Ez magas neki! Majd késöbb belinkelem a mások két picsogóskérdését a "srácnak"!🤣
2022. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla, hogy ismernék incelt, de van egy barátom, akit szerintem sajnos nem sok választ el tőle hogy az legyen, épp csak nőgyűlölő dumákat nem nyom még.

Szegény egy félrekezelt betegség miatt nagyon meghízott, és egyéb eü problémái is lettek. Ő a tökéletes ellenpélda arra, hogy ha van pénzed, lesz csajod, mert millió felett keres nettóban, nagy autó, saját lakás, stb. Mégsincs csaja hosszú évek óta, mert nyilván a külseje, meg a védekezésből felvett fölényeskedő stílusa se túl vonzó.

2022. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!