Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van incel a környezetedben?

Figyelt kérdés

Tehát a környezetedben ismersz olyat, akire igaz lenne ez a jelző? Csak szeretném felmérni, hogy ki mit tapasztal ezzel a témával kapcsolatban.


Mert az én ismerettségi körömben kövér és vékony, alacsonyaknak, magasaknak és mindenféle külsejű férfinak van barátnője.


Ezért én nem ismerek, de ez csak én nézőpontom és kíváncsi vagyok a tiétekre. Ismertek személyesen incelt?



2022. jan. 10. 08:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%
Na de most incel alatt azt értjük, hogy nem volt barátnője, vagy azt, amivé elkorcsosult? Nem volt barátnője, és nőgyűlölő, és erőszakolgatna... ?
2022. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%
#11 Incel az, aki szerint önhibáján kívül nincs sikere az ellenkező nemnél és él szexuális élet nélkül. Incel lehet férfi és nő is, de a heteroszexuális férfiak vannak leginkább a köztudatban. A gyakoris incel kifejezésnek már millió változata van, kb. bármire rámondják, ami ellentmond a női véleményeknek. Pedig az incel kifejezést is egy Alana nevű Kanadai nő használta először magára. :)
2022. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudok róla, hogy lenne. Szerintem az incelek egyelőre egy eléggé internetre korlátozódott szubkultúra. Ha nem lenne a gyk, nem is ismerném ezt a fogalmat.

De így belegondolva, olyan "felnőtt korú" ismerősöm sem jut eszembe, akinek még ne lett volna nője egyáltalán. Ettől persze még lehet, hogy van, de élőben nem nagyon reklámoznak ilyet az emberek.

2022. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%

"önhibáján kívül nincs sikere "


Itt erősen borul a dolog.

2022. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Látom azért elég változó eredmények születtek. Pedig eleinte féltem tőle, hogy egyhangú lesz a szavazás.. :D
2022. jan. 10. 14:14
 16/33 anonim ***** válasza:
94%

És mire számítottál?


Azért kérdeztem, hogy a sima incelekre gondolsz, vagy az extrémekre, mert előbbinek nem feltétlen van külső/belső jele. Utóbbinak meg van, főleg belső.

2022. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

16


Sima incelekre gondoltam, mert hát nyilván nem terjesztik a nézeteiket a valóságban. Igazából azért lepett meg kicsit, mert még az én olyan volt sulis társaim is sikeresen becsajoztak, akikről azt hittem szüzen halnak meg.


Az egyik még általánosban megbukott, tehát nem egy észlény, külsőre sem egy főnyeremény, bamba, zárkózottabb típus és évek óta munkanélküli (az anyja tatja el). Szakmája amúgy van, érettségiben nem vagyok biztos. A másik középsulis. Alacsony, kövér, vörös és az a tipikus kocka akinek egy fekvőtámasz se ment soha..jó, természetesen egyiknek sem szupermodell barátnője van, hanem a szintjéhez méltó szépen fogalmazva. De van.. :)


Bár az utcánkban van talán egy incelnek nevezhető személy. Közel a 30-hoz, munkanélküli és őt is az anyja tartja el. Külsőre 2m talán van a csávó, tehát nem alacsony. Pár alkalommal beszéltem vele, és az jött le, hogy meglehetősen beképzelt és pökhendi annak ellenére, ahol tart az életben. Ellenben az előbb említett 2 volt sulis társammal, akik mindig próbáltak pozitívak lenni, nem arcoskodni, normálisan viselkedni meg ilyesmik.


Talán ezért nem véletlen, hogy az előbbieknek összejött, még az utóbbinak nem.



26F

2022. jan. 10. 15:40
 18/33 anonim ***** válasza:
30%
Te tényleg pasi vagy kérdezö?🤣🤣
2022. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
14%

"Bár az utcánkban van talán egy incelnek nevezhető személy."

Köszönjük hogy beismerted: Hazudtál

A kérdésed egy hazugságra épült amire most fény derült

Ismersz te is incelt, aztán úgy csinálsz mintha nem is léteznének

Vegyünk most komolyan ezután szerinted?

2022. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsó kommented alapján Te magad vagy az incel, hiszen nekik összejött, neked pedig…?
2022. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!