Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van incel a környezetedben?

Figyelt kérdés

Tehát a környezetedben ismersz olyat, akire igaz lenne ez a jelző? Csak szeretném felmérni, hogy ki mit tapasztal ezzel a témával kapcsolatban.


Mert az én ismerettségi körömben kövér és vékony, alacsonyaknak, magasaknak és mindenféle külsejű férfinak van barátnője.


Ezért én nem ismerek, de ez csak én nézőpontom és kíváncsi vagyok a tiétekre. Ismertek személyesen incelt?



2022. jan. 10. 08:30
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Összesítés az idáig beérkezett szavazatokról.


1) 5/27 x 100 = 18, 51

2) 5/27 x 100 = 18, 51

3) 3/27 x 100 = 11,11

4) 14/27 x 100 = 51, 84


Tehát, a szavazók fele a környezetében nem ismer incelt, ha az első kettő szavazást összesítjük, akkor 37,02% ismer párat, és a maradék 11,11% meg sokat.


Csak érdekesség képpen.


29


Ha ekkora rajongóm vagy, miért nem hozol létre egy youtube csatornát, amiben kielemzed a kérdéseimet?

Ha jól sikerül, még like-t is nyomok rá. :)

2022. jan. 10. 19:35
 32/33 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező a rendkívűl reprezentatív felmérésedet ne felejtsd el megosztani pár helyen.

Sőt menj be vele a KSH hoz és követeld ki hogy ezt közöljék is, hisz látható benne hogy incelek nem is léteznek

Miközben sok incel sem tudja hogy mit is jelent az incel szó, mellékesen megjegyzem

2022. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
30%

31! Jaj kérdike "drága" nem nyomnál te arra likeot, mert hülyét csinálsz magadból! 🤣


Csak egy példa, azt mondod itt, hogy:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


"Amúgy az incelek részéről gyakran tapasztalom az oldalon, hogy a valóéletből képtelenek példát hozni, és aki hoz, arra képtelenek normálisan reagálni (gyakran sehogy). Ők mindig csak tinder tesztekkel meg statisztikákkal jönnek, amiket ők teljes igazságnak élnek meg."


Most meg csinálsz egy statisztikát, amit teljes igazságnak élsz meg! Ki érti ezt! 😂😂


Mert ez volt az előző kérdésed a témában, illetve korábban írtál egy kérdés alá és ott sipákolsz, hogy "cúnyaincelbáciklepontyozttyak!" 🤣🤣


Aztán csodálkozol, hogy nem hiszem el, hogy F-vagy- mondjuk ez jelentheti, hogy feminin, szóval...

2022. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!