Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lefogyjak a régi mereteimre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogyjak a régi mereteimre, vagy ne? Férfiaknak mi tetszik jobban? Több lenn! Lefogynom nem lenne probléma, itt most nem a fogyással van a gond, hanem azzal, hogy nem tudom, mi néz ki jobban, éremes-e egyáltalán visszafogynom.

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

Karcsú, sőt vékony vagyok, bár nagyon kis zsír van már a popómon, hasamon, combomon.

De régebben nagyon vékony voltam, sőt, sovány voltam.

Nem tudom, párkeresési szempontból örüljek-e a súlygyarapodásnak. Valamelyik férfi, mikor vékonyabb voltam, szinte luxusnőnek tekintett a vékonyság miatt. (Ezt a "luxusnő" szót most találtam ki. :D Szóval extra jó nőt jelent, nem luxusprostit, letisztázom.)

Persze más férfiak meg mondták, az a jó ha van mit fogni, nagy kufferba jó pakolni, meg a csontokkal jatszanak a kutyák, stb.

Most, hogy már nem vagyok sovány, csak vékony, karcsú alakú, már ezek nem vonatkoznak rám. De az is tény, hogy kezd narancsbőr megjelenni, ami szerintem nem szép, és hát már senki se tart luxusnőnek így, én se magamat.

Ezért fontolom, hogy lefogyjak. A korábbi méreteimre.

De nem tudom, hogy párkeresési szempontból megéri-e.

Minek fogyjak le, ha megint azt látom majd, hogy sok férfi leszólja a nagyon vekony nőket?

Ugyanakkor miért NE fogyjak le, ha így átlagos vagyok, úgy meg legalább páran luxusnőnek tekintettek?

Nekem a párkeresési szempont sokat nyom a latban, szeretnék a lehető legjobb nő lenni. Ha csak magamra hallgatnék, lefogynék, szerintem úgy voltam bomba, mikor nagyon vékony voltam, luxusnő alakkal (ezt most találtam ki, mint írtam :D). De ha több ferfibek tetszik ez az átlagos test, akkor lehet inkább maradok így, kis feleseggel feneken, combon, hasikón.


2022. jan. 12. 12:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 180 cm-hez voltam 60 kiló kb. egész életemben, szülések után is pár hónap után mindenféle diéta és sport nélkül lefogytam. Férfiak nem dicsértek, nem kritizáltak, nők dicsértek (irigykedtek). Aztán gyógyszerek miatt lettem egy időre 77-78 kiló. Férfiak dicsértek, nők meg némiképp kritikusan viszonyultak hozzám. Nekem meg baromira nem tetszett. Most megint nagyjából 60 kiló lehetek, de őszintén szólva meg sem mértem magam, amióta lefogytam.


Én arra jutottam, hogy pont lesz.rom, hogy mit szólnak a pasik, mit szólnak a nők, csak az számít, hogy nekem milyen érzés. Teljesen abszurd dolognak tartom, hogy akár ilyen valaki, akár olyan, azt megjegyzésekkel KELL illetni.


180 cm-vel és 65 kilóval jó vékony lehetsz. De ez tényleg egyéni, én ismerek olyan nőt, aki 180 cm-hez 70 kilóval volt pontosan olyan vékony, mint én 60 kilóval...

2022. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valószínűleg tetszene a jelenlegi alakod.

Ami viszont nem tetszik, az az, hogy bizonytalan, elégedetlen vagy, meg másoknak akarsz tetszeni.

Én azt szeretem, ha valaki jól érzi magát a bőrében, van egy magabiztos kisugárzása, akár 60, akár 70 kiló.

2022. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én átérzem a dolgot. Mióta 23 elmúltam és képes vagyok magamat elkülöníteni fejben a tiniktől, és már testben is megy. Nem akarok olyan vékony lenni újra, mint egy fejlődésben lévő tini, minimális testzsírral. Még mindig vékonynak számít az XS-es méretemmel, de már jobban érzem így magam. Nem kellenek azok a férfiak, akiknek a tinikinézet az ideálja. Brr.. tinikre gerjedő férfiak.


Én is szeretek a legvonzóbb lenni másoknak, de ezt ezzel a testtel is el tudom érni, öltözködés, smink, haj, viselkedés és meg is van. Az meg, hogy a combjaim majdnem összeérnek megmarad annak, aki nadrág nélkül lát. Felnőttebbnek érzem magam így, és ez kihat a viselkedésemre is, és azokból is kevesebb van, akik vonzónak látnak, mert sokan buknak lánykákra nők helyett. Ez nem valódi veszteség nekem, inkább selejtezés. Szerintem tartsd meg a mostani alakod és örülj neki, hogy már nem tinilányra kell hasonlítani a luxus kinézetért, hanem a tested zsírt raktároz szorgosabban, mint egy felnőtt nőé. Én 170/55 vagyok most. Jó így.

2022. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ja, a sport az egészséged miatt fontos, és az is alakít rajtad. narancsbőr a vékony lányokon is bír lenni, asszem

Jó vagy így, ahogy vagy amúgy!

49f

2022. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Atyaeg minden sort mintha én írtam volna. Pontosan ugyanebbe a helyzetbe vagyok.

Pár hónapja még teljesen sovány voltam és ettől én nagyon "fullosnak" éreztem magam és néhány férfi is.

Most viszont lett egy kis comb, segg, has nagyon kevés. Most meg állandóan ha hátra nézek fürkésző szemek a fenekemen, és megjegyzések akikkel jobb viszonyba vagyok.

Ugyanígy zavar a pici narancsbőr. Nem tudom egyszerűen melyik a jobb.

2022. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!