Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lefogyjak a régi mereteimre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogyjak a régi mereteimre, vagy ne? Férfiaknak mi tetszik jobban? Több lenn! Lefogynom nem lenne probléma, itt most nem a fogyással van a gond, hanem azzal, hogy nem tudom, mi néz ki jobban, éremes-e egyáltalán visszafogynom.

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

Karcsú, sőt vékony vagyok, bár nagyon kis zsír van már a popómon, hasamon, combomon.

De régebben nagyon vékony voltam, sőt, sovány voltam.

Nem tudom, párkeresési szempontból örüljek-e a súlygyarapodásnak. Valamelyik férfi, mikor vékonyabb voltam, szinte luxusnőnek tekintett a vékonyság miatt. (Ezt a "luxusnő" szót most találtam ki. :D Szóval extra jó nőt jelent, nem luxusprostit, letisztázom.)

Persze más férfiak meg mondták, az a jó ha van mit fogni, nagy kufferba jó pakolni, meg a csontokkal jatszanak a kutyák, stb.

Most, hogy már nem vagyok sovány, csak vékony, karcsú alakú, már ezek nem vonatkoznak rám. De az is tény, hogy kezd narancsbőr megjelenni, ami szerintem nem szép, és hát már senki se tart luxusnőnek így, én se magamat.

Ezért fontolom, hogy lefogyjak. A korábbi méreteimre.

De nem tudom, hogy párkeresési szempontból megéri-e.

Minek fogyjak le, ha megint azt látom majd, hogy sok férfi leszólja a nagyon vekony nőket?

Ugyanakkor miért NE fogyjak le, ha így átlagos vagyok, úgy meg legalább páran luxusnőnek tekintettek?

Nekem a párkeresési szempont sokat nyom a latban, szeretnék a lehető legjobb nő lenni. Ha csak magamra hallgatnék, lefogynék, szerintem úgy voltam bomba, mikor nagyon vékony voltam, luxusnő alakkal (ezt most találtam ki, mint írtam :D). De ha több ferfibek tetszik ez az átlagos test, akkor lehet inkább maradok így, kis feleseggel feneken, combon, hasikón.


2022. jan. 12. 12:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
99% külsőre semmi baj nincs veled se a mostani formádban, se a vékonyabb formádban nem volt. Viszont ha ennyire csak a felszínesség világában élsz a külsőn gondolkozol mindig, akkor magad mellé is csak olyan férfit fogsz találni, akivel passzoltok és szintén hozzád hasonlóan felszínes és csak a külsőt nézi. Ez nem lenne jó.
2022. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mivel európai vagy, itt ezt annyira nem szokták értékelni. Afrika muszlim részein vagy Latin-Amerikában lehet hízni bőven (ott amolyan "minél nagyobb a feneked annál jobb" logika van, ráadásul a latin férfiak egyik archetípusa is az a tipikus Frito Bandito-szerű alak) mert senkit nem zavar, sőt Afrika muszlim részein még tömik is szerencsétlen lányokat, persze az ott fellelhető szar ételekkel (maniókagyökér meg ehhez hasonló ehetetlen vackok), külön táborokban.


Európában viszont nem annyira rajonganak ezért, mert a társadalmunk nagy része érintett a problémákban, különösen a magyarok. Ami mondjuk érthető is, valahol.

2022. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Mint egy erotikus novella semmi kèp


Passzolám nem láttalak se fogyás előtt se után

2022. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igen egy kicsit skinny fat alakom van. Lehet tényleg az izmosodás lenne a lényeg, hogy a kezdődő narancsbőr eltűnjön, és nem a fogyás.

De pl. munakhelyemen érdekes, van 2 olyan 35-45 éves nő, akik baromira vékonyak, nálam is vékonyabbak, és nagyon jól áll nekik. Pont a vékonyságuk miatt tűnnek sokkal fiatalabbnak 40-nél. Szeretnék majd annyi idősen úgy kinézni. Pedig ha skinny farmert húznak, nagyon vékony ám a combjuk is, egyikük haspólót is húz és dereka is darázs.

De nekem most 26 évesen lehet inkább izmosodnon kéne. Amúgy izmosodni számomra nehezebb, mint fogyni, szóval ez kihívásosabb út lesz.

2022. jan. 12. 13:47
 15/25 A kérdező kommentje:
65 kiló vagyok, 180 cm magas, de izom nincs rajtam...
2022. jan. 12. 13:48
 16/25 A kérdező kommentje:
Gimiben voltam izmosabb, és akkor voltam 61, aztán mikor lement az izom, lecsökkent a súlyom 58-60 kg-ra. Aztan kezdtem felszedni zsírt, most emiatt vagyok 65, izom nélkül.
2022. jan. 12. 13:50
 17/25 anonim ***** válasza:
23%

Nekem a biciklim kicsi és sàrga.

🙄


Ha rakeresnèk a neten kb 1 millió találat lenne.


Index alapján van rajtad felesleg , de hogy ez hogy áll neked , hogy oszlik el , milyen az arcod , nem lehet így megmondani , hamis visszajelzèseket varsz ennyi infó alapján

2022. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%

14.


Nálunk meg volt kolléga aki 55 évesen olyan alkatú volt, mint az etióp éhezők, pedig állandóan kajálni ment, csak valami betegsége van. Persze a cigit nem tette le soha...

2022. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Testzsírszázalék:23.05 %

Zsírtömeg:14.98 kg

Zsírmentes testtömeg:50.019999999999996 kg



TESTZSÍR SZÁZALÉK ÉRTÉKELÉSE NŐ FÉRFI

Létfontosságú testzsírmennyiség 10-13% 2-5%

Versenysportoló 14-20% 6-13%

Sportoló 21-24% 14-17%

Átlagos 25-31% 18-24%

Elhízás 32%+ 25%+


Sportolóknak megfelelő zsír van csak rajtad. Ha még edzel is tök jól nézhetsz ki. Nem kell másokhoz hasonlítani magad. Ahány ember annyi "genetika". Van aki bármennyit is eszik, akkor sem hízik, van aki csak ránéz a kajára és felugrik rá +5 kg.

2022. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is izmosodnod kéne, és nem fogyni. A magasságodhoz minimum 70 kiló lenne jó szerintem, sportosan.
2022. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!