Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha keresztény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha keresztény ként vannak fétiseim?

Figyelt kérdés
Hogy győzelem le őket, hogy tudjak azok nélkül kapcsolatot építeni?

2022. jan. 17. 00:19
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
95%

Hátkérlek,


1, elhagyod a vallást,

2, elhagyod a fétiseidet,

3, alapítasz egy új egyházat, amiben kiélheted a fétiseidet.


Utóbbit már többen sikeresen véghezvitték.

2022. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy fétist el lehet hagyni, a másik kettővel nagyobb esélyed van
2022. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
A vallás nem arra való hogy az effajta kilengéseidet jusztifikálhasd? Legalábbis a buzі papbácsik a ministráns kisfiúkkal mindig ezt csinálják...
2022. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Én is keresztény voltam, de otthagytam azt a vallást.


Ha te továbbra is keresztény akarsz maradni, akkor a vallás rovatban tájékozódj, ott ellátnának majd tanácsokkal a keresztény hívők.


Én itt azt tudom neked mondani, hogy éld az életed, éld meg a szexualitásod, ahogyan akarod. A keresztény istenben nem hiszek, de ha valamilyen Isten létezik, nem hinném, hogy zavarja, hogy fétiseid vannak, főleg akkor nem, ha nem ártasz vele senkinek, és téged sem zavar.

2022. jan. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, mennyire durvák a fétiseid. Keresztényként a tényleges szexualitást alapból a házasságban éli meg az ember, és ha nem durva fétisről van szó, és a férjed/feleséged számára is vonzó/elfogadható, (plusz nem vontok be harmadik felet, stb.) akkor szerintem nem ellenkezik annyira a kereszténységgel. A hashtag alapján a duci emberekhez vonzódsz, ez lehet ízlés kérdése is. Ha viszont valakit túl akarsz etetni, vagy akadályozod a saját vágyaid miatt a lefogyásban, az szerintem bűn, mert keresztényként kötelességünk vigyázni a saját, és mások egészségére.

Nem tudom, hogy melyik felekezethez tartozol, de mindenesetre imádkozz szerintem a helyzetért, ha tényleg olyan fétisről van szó, ami nem egyeztethető össze a hiteddel. Én is imádkozni fogok érted.

2022. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszavakból már látom mi a fétised. A duci nők.


Ha nem lennél keresztény, akkor is meg akarnál ettől a fétistől szabadulni?

2022. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a kereszténység mióta tiltja a kövér nőket? XD
2022. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
VIII.Henrik saját egyházat készített amikor összezörrent a vallási dogmákkal, ezzel is növelve az intézményesített egyházak komolyanvehetőségét.
2022. jan. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Jujjj! Te most komolyan azt hiszed, hogy a többi férfinak nincsenek fétisei? Tudod mi a fétis? Szexuális vágy. Minden olyan szexuális vágyat lefétiseznek, ami a beszűkült klasszikus pına/farok vágynál kicsit odább is képes gondolkozni. De különbség nincs vágy és vágy működésében, és "kívülálló marslakóként" még azt se lehetne mondani, hogy nem a klasszikus (és gyakran céltalan, élvezeti) dugás a leggusztustalanabb mindenek közül. Ne érezd rosszul vagy bűnösnek magad amiatt, mert vágyaid vannak. A többi is megéli a vágyait, elhiheted. Úgyse tudnák visszafogni.
2022. jan. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ördögűzéssel, vagy elmész a "Keresztanyu" sorozat hírhedt papjához gyónni. Megkeresed a szent mesekönyv ezen részét, mit ír benne.
2022. jan. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!