Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha keresztény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha keresztény ként vannak fétiseim?

Figyelt kérdés
Hogy győzelem le őket, hogy tudjak azok nélkül kapcsolatot építeni?

2022. jan. 17. 00:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Ír olyat a Biblia, hogy ne legyenek fétiseid? Na látod. Nem Isten tilt mindent, ami jó, hanem az egyház.
2022. jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11-es válaszolóval egyetértek.

Az hogy vannak felekezeti szokasok, szabályok az egy dolog.

Az hogy keresztény vagy és vannak fétiseid (persze olyan ami nem a másik kárára van) az nem hiszem hogy tiltott.

Csak esetleg ahhoz olyan lányt kell találnod, aki ezeket elfogadja.


A többieknek meg jelzem, hogy a keserszténység nem egy egyházból áll.

Nem kell elhagyni a vallást.

Elég felekezetet váltani pl. Katolikusról ortodoxra ilyesmi.

(Ez csak példa volt)

2022. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

11.


A Biblia egész más értelemben használja a "fétis" szót, mivel az eredetileg "kegytárgyat" jelent.

2022. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Áldassék te neved, mert te vagy a gondolkodó, te vagy a kéz ami óv minket minden bajtól.
2022. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14.


Inkább ellenetek trollok ellen kellene már egy "védelem", a moderátorok jóvoltából.

2022. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A fétiseid( valószínűleg) egytől egyig a mostani emberi személyiséged része.

Ergó nem negatív dolog, hanem pozitív.


A fétis, perverzió, olyan mint az étvágy. Valaki imádja a sós édes mogyorókrémes paalcsintát, másnak nem jön be. Ettől még ez nem lesz rossz, sőt jónak számít, mert egy út, amin keresztül tapasztalhatod istent.


Bár én már olyan szinten szolgálom istent, ahol az emberi mivoltom, így a szexualitásom is nagyon halvány a személyiségem egészéhez képest, még is vannak fétiseim, és ezekkel az én örömömet szolgálhatom, aminek a társam is örül, és isten is örül.


Ha pl olyan fétised van, hogy elrabolj embereket és miközben kínzod őket, a fizikai szenvedésükre elégülj ki, ez egy negatív fétis. De az esetek több mint 99,9%ában a fétisek nem tartalmaznak negatívitást.


Ha pontosabban érdekel, hogy lehetnél e témában( vagy bármiben) még jobban hű istenhez, írj rám nyugodtan, fogok tudni segíteni.

2022. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
52%

Hasonló helyzetben vagyok, keresztényként, ducisággal kapcsolatos fétisekkel, de stabil kapcsolatban.


Írni akartam, de már törölted a regisztrációt. Ha olvasod még ezt, írj.


Ez nem egy egyszerű kérdés. Folyamatos munkát, odafigyelést igényel. De a szexualitás egyébként is ilyen, mindenkinek, csak esetünkben a vágy kissé speciálisabb lehet. Szerintem nem lehet egyszerűen "legyőzni" a vágyakat. De nem szabad azt sem, hogy a vágy uralkodjon rajtunk.


Ilyen vágyakkal (ha jól sejtem szavaidból) lehet teljes értékű, boldog kapcsolatban élni keresztényként.


A rosszindulatú kommentekkel ne törődj. A kereszténységben az a szép, hogy tényleg bármilyen helyzetben és adottságokkal rendelkező embert befogad. De gondolj arra, hogy a maguk módján ők is jót akarnak neked.

2022. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

17-es.

Erről én is szívesen beszélgetnék valakuvel.

2022. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
17-es vagyok, közben újra regisztráltam. Írj nyugodtan.
2022. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!