Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csak Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak Magyarországon divat meghívni a nőt valamire első randin?

Figyelt kérdés

Egyik társkereső appon írt rám egy srác, elhívott találkozni és közölte, hogy nem fog meghívni semmire, mert én is ki tudom fizetni a saját fogyasztásomat. Eleve fura, hogy egy ilyet előre közöl. Mondtam neki, hogy szerintem szép gesztus a nőt meghívni, nem is kell még ezer forintot se költeni, csak ha pl beülnek kávézni, szerintem teljesen oké és általában így szokás. Írta, hogy ő élt külföldön és ez csak és kizárólag Magyarországon szokás.


Én nem éltem külföldön, így nem tudhatom, de ez tényleg így van? Meg egyáltalán mi ez a hozzáállás?


2022. jan. 23. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, máshol is szokás. Ez még abból a korból jött, mikor a nők a "gyengébbik" nem voltak.


Attól, hogy másik országból jött, nem az országot képviseli, csak saját magát. Sőt, a legtöbb országban inkább az jellemző, hogy a nőket eltartják, meghívják, miegymás, a világ legnagyobb részén.

2022. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
milyen egy kicsinyes, szarrágás ez
2022. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól átvert, ha ezt is bevetted.

Nem azért illik a nőt meghívni, mert nem tud kifizetni egy xaros kávét.

Amúgy a külföldi (német és svájci) exeim mindketten étterembe vittek első randin. A svácjival többek között ezért is lett vége, mert azt hitte, hogy a csóri kis balkán csajt meg lehet venni, ha bőkezű, és utána mindent elnéz. Tévedett.

2022. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek és itt is születtem. Nem volt olyan eset, hogy nőként a pasi nem akart volna valamire meghívni. Pontosan csak egy eset volt. Egy magyar pasival randiztam ugyanúgy külföldön. Na ő saját magát akarta meghivatni, mert a nőnek kell mindent fizetni szerinte. Berendelt minden drága kaját magának (6 különböző ételt). A végén direkt mondtam a pincérnek (haver), hogy akkor mindenki a sajátját fizeti. A randipartnerem úgy kaparta össze apróból a fogyasztását, mert nem számított arra, hogy fizetnie kell, így nem is hozott nagyon pénzt. Azóta sem találkoztunk.
2022. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én el sem mentem volna vele a randira. Nem várom el amúgy, hogy meghívjanak, bár a gesztus maga nálam jó pont, de vissza szoktam utasítani. Akkor sincs baj, ha ott helyben fel sem ajánlja. De az, hogy ezt így előre közli, nagyon red flag, kell a fenének egy ilyen bunkó.

Amúgy máshol is szokás. Engem legalábbis a német barátom sokszor meghívott kávéra, ilyesmikre.

2022. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Máshol is ez a szokás.
2022. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Ez egy kamu kérdés, mindig a FÉRFI fizet.
2022. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljössz hozzám Némeországba meghívlak egy kávéra. A srácnak az volt a prolémája, hogy a lusta anyja nem megy nyugdíj mellett melózni, így nem tud egy vasat sem kiverni belőle, mivel anyugellátás elmegy rezsire, kajára. Ha óvszert viszelés főzöl neki ebédet vasárnap délután szívesen megddug. Ha meg tud nálad fürödni büdös sem lessz.
2022. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindenhol szokás. Ha már így indít, akkor kuka a srác.
2022. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

Mindig a ferfi fizet ra a nokkel....



37F incel

2022. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!