Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 32 éves, szűz férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 32 éves, szűz férfiként érdemes prostihoz menni?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam és kitartásom ,bár volt 2 nővel randim 20 és 30 között, az első innen a gyikről, a második jóval később tinderről.


Van egy mérnöki végzettségem, de otthon a szülőkkel lakom.


Nem tudom mire lennék alkalmas, de úgy érzem komolyat nem akarok, de profin csajozni meg nem tudok.


Nagyon rossz így, mintha egy helyben toporognék és nem mozdul ez a helyzet semerre.



2022. jan. 25. 20:11
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Tehát hiába nézek ki valahogy, de személyiségben irtó béna vagyok.
2022. jan. 25. 20:46
 12/40 anonim ***** válasza:
31%
Ha jól néznél ki már rádmászott volna pár nő. Hidd el.
2022. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Rám biztos nem. Figyelj olyan szinten vagyok, hogy egy társaságban nem is nagyon merek beszélni sem a nőkkel. Nagyon nagy az önbizalomhiányom.
2022. jan. 25. 20:49
 14/40 anonim ***** válasza:
9%
Nem érted. A jó pasikna küldik a jeleket a nők ezerrel. Ki mondta neked hogy jó pasi vagy? Idegen nők tömegével?
2022. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
32%
Kinézet számít, többi megy magától, ha te nem, majd a nők kezdeményeznek. Feltéve persze, ha jól nézel ki. Ha meg nem, akkor meg nincs is értelme firtatnod a kérdést.
2022. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
21%

15: borzasztó sok munkával szar külsővel is lehet puncizni, csak nagyon kitartóan kell udvarolni.


Mérlegelni kell hogy megéri e.

2022. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a maximalizmust(talán védekezel a kudarc ellen azzal, hogy eleve elutasítod a lehetőségeket?) ki kellene kezeltetni pszichológussal.


Vagy lehet, hogy inkább fétis nálad az izmosra gyúrt test?


Voltál már szerelmes? Engem úgy kapott el a szerelem, hogy egy vékony, kicsit púpos, szemüveges, kopaszodó, rosszul öltözött srácba zúgtam bele, és gyönyörűnek láttam külsőre is, mikor ilyen terence hill szerű figurák tetszettek külsőleg általában, őket néztem meg, de vonzónak nem külső, hanem valahogy kisugárzás alapján láttam szépnek a másikat. Mozdulatokra, hangra, és valahogy a szerelemtől külsőleg is vonzónak láttam, pedig nem volt kockás hasa, sem széles válla. Mostanában is amíg "fantáziálok" herceg szerű emberkéket képzelek el, de élőben nem indítanak be, csak bizonyos, karakteresebb emberek, amit nem tudok megindokolni. Beszélnem sem kell velük, valahogy vonzódom a külsejükhöz is annak ellenére, hogy tudom, látom, hogy nem szépségideál. Vagy eleget sokféle ember között? Járj tömegközlekedésen.. Tényleg nem érzel vonzalmat egy embernél sem, ha vadidegenek szemébe nézel?

2022. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Így van, a kinézetem most mindegy is.
2022. jan. 25. 20:54
 19/40 A kérdező kommentje:

"Szerintem ezt a maximalizmust(talán védekezel a kudarc ellen azzal, hogy eleve elutasítod a lehetőségeket?) ki kellene kezeltetni pszichológussal."


Ez benne van, erre már rájöttem ,de nem fogok pszichológushoz menni, illetve helyette a prostit tartom jobb megoldásnak. Nálam általában ez jobban működött az életem más területein is, hogy beleraktak a mélyvízbe.

2022. jan. 25. 20:58
 20/40 A kérdező kommentje:
Nem szoktam szemezni, ahhoz sincs sajnos önbizalmam.
2022. jan. 25. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!