Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 32 éves, szűz férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 32 éves, szűz férfiként érdemes prostihoz menni?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam és kitartásom ,bár volt 2 nővel randim 20 és 30 között, az első innen a gyikről, a második jóval később tinderről.


Van egy mérnöki végzettségem, de otthon a szülőkkel lakom.


Nem tudom mire lennék alkalmas, de úgy érzem komolyat nem akarok, de profin csajozni meg nem tudok.


Nagyon rossz így, mintha egy helyben toporognék és nem mozdul ez a helyzet semerre.



2022. jan. 25. 20:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nem, nő vagyok:)
2022. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Mire vártál eddig???

Én 18 vagyok, de hamarosan elvesztem a szüzességem. Igen, prostival. Felesleges a recsegés.

2022. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
, 18 az meg fiatal szerintem éb 25" évesen kezdtem
2022. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Igazad van 32 es bánom is, de el fogok menni mostmár.
2022. jan. 28. 16:24
 35/40 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező mi az elvárásod a prostitól hosszútávon? Magénvelményem, de én speciel nem tekinteném prostizást szüzesség elvesztésének (39 éves szűz faszi vagyok), de ez magánvélemény. Viszont mi a hosszútávú elvárásod, ha megejted ezt a lépést?
2022. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
38%
35 a prostival való szüzesség elvesztésben ugyanannyi (ugyanolyan kevés) meló van mint a többiben. Ha bejössz a nőnek nem kell semmit se tenned, ha protekcióval jön össze a csaj veled akkor sem az számít mit csinálsz hanem hogy a haverok ne legyenek csalódottak amiért nem kaptál esélyt tőle. 4 évvel vagyok nálad fiatalabb de olyat a büdös életben nem láttam hogy valaki ténylegesen hódított volna, azaz önerőből vált volna szimpivé a nem eleve szimpiből
2022. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Semmit nem várok, legfeljebb annyit, hogy végre megtörjön ez a dolog, mert zavar, hogy az életem ezen része zéró. Plusz szeretném magam jól érezni, jó csajokat megdöngetni.
2022. jan. 28. 16:57
 38/40 A kérdező kommentje:

Az ilyen lelki badarságokról meg már rég lemondtam. Plusz sok prosti ahogy elnéztem jobban is néz ki mint az átlag nők. Akkor már ha így megkaphatok átlagon felüli nőket is, minek érjem be az átlagossal??


A nők is kb így gondolkodnak, csak nekik nem kell fizetniük:D

2022. jan. 28. 16:58
 39/40 anonim ***** válasza:

#36 35 vagyok, persze, külső számít, többi irreleváns, mondhatsz/csinálhatsz bármit nem fogsz tetszeni a csajnak.

Viszont tényleg kíváncsi vagyok van-e a kérdezőnek valami elvárása hosszútávon a kurvázás után. Őszinte kérdés, magam véleménye, hogy nekem nem lenne értelme, de nem vagyunk egyformák, ezért kérdezem.


Elég sokat jártam COVID előtt Délkelet-Ázsiában, ott nehéz elkerülni, de én mégse csináltam. Viszont maradjunk annyiban a nagyon szép nőknél mind a mai napig népszerű haverjaimra meg mindig várnom kellett a massage parlour előtt ;).

Slusszpoén, én azt hittem ezen cselekedetem valami nemes dolog, erre amikor meséltem nők kiröhögtek/buzіnak néztek, a csajozós haverjaimat meg kb. fаszagyereknek tekintették, holott ugye nem egynek volt itthon "csaja" (több is). Azt hittem nőknél a hűség vagy a nem kurvázós attitűd nemesebb erély a dugványozásnál. De ezek szerint nem :)... Mert ugye ez velük is megeshet a szenvedő oldalon. Gondolom akkor is fаszаgyereknek néznék a fаszijukat...

2022. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
39-Tojok rá mit akarnak a nők, meg mi tetszik nekik, pont ez gátol meg hogy élvezzem az életet. Hogy én mit akarok az a lényeg.
2022. jan. 28. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!