Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 32 éves, szűz férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 32 éves, szűz férfiként érdemes prostihoz menni?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam és kitartásom ,bár volt 2 nővel randim 20 és 30 között, az első innen a gyikről, a második jóval később tinderről.


Van egy mérnöki végzettségem, de otthon a szülőkkel lakom.


Nem tudom mire lennék alkalmas, de úgy érzem komolyat nem akarok, de profin csajozni meg nem tudok.


Nagyon rossz így, mintha egy helyben toporognék és nem mozdul ez a helyzet semerre.



2022. jan. 25. 20:11
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Szóval egy olyan helyzetbe akarok csöppenni, ahol rá vagyok erre kényszerülve, ez szokott általában működni nálam.


Na most szexuális téren, ha már ott vagyok, nem fogok kihátrálni. Rá kell magam kényszerítenem a dologra.

2022. jan. 25. 21:01
 22/40 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Balázstól ne fogadj el tanácsokat. :DD
2022. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
60%
Még várj, ne kapkodd el! Még ráérsz.
2022. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
67%
Amíg a szüleiddel laksz, addig csak a prostiknál van esélyed.
2022. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

A 3-massal egyet értek a tö bit nem olvasram


Menj fizrss mérnök ként van lóvé rá

2022. jan. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
71%
Írj nekem! tényleg csak a szorongásod az oka? Nincs titkolt betegséged, titkolt külső tulajdonságod? Nem tudom elhinni.. jobban kinéző férfiakra romkocsmákban van, hogy rámásznak maguktól nők, nem egyet láttam már..
2022. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem inkább pszihologushoz menj
2022. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Életemben nem voltam romkocsmákban, igazából félek az ilyen szórakozóhelyektől, hogy kirabolnak, vagy beégetnek, eléggé szorongok ilyen közegben. Tehát disco, romkocsma, pub, ilyen helyeken soha nem voltam. Tele van üvöltő emberekkel, akik bármikor belekötnek a másikba, nagyon nem az én közegem. Én zenesuliba jártam, míg mások kocsmáztak tiniként.
2022. jan. 26. 13:17
 29/40 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám, mozduljunk ki Budapesten, segítek csajozni.
2022. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
54%
#29 Mert te olyan PUA szakember vagy? /s
2022. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!