Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki egyedülálló, az meg is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyedülálló, az meg is érdemli?

Figyelt kérdés
Mindenki tudna ismerkedni, csak legtöbben a tökéletest keresik, hangsúlyozottan igaz ez a nőkre?
2022. febr. 3. 09:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki próbálja a tökéletest megtalálni kisebb-nagyobb sikerrel. Attól, hogy valaki jelenleg egyedülálló még nem egyenlő azzal, hogy sikertelen.

Ahogy idősödik az ember az elképzelései egyre jobban finomulnak, igényeit képes meghatározni. Talán sokan azt felejtik el, hogy mit vár el a másiktól és ő mit képes adni ezért cserébe. A legtöbb probléma itt van, hogy az elvárások nagyok, de a kínálat kevés.

2022. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Ez hülyeség és ezt foglaltként mondom. A párkeresés javarészt szerencse. Mindenki megteheti, hogy összeáll egy hozzá nem illő, kapcsolatra talán alkalmatlan selejttel, akivel utána csak kínlódik és vesztegeti az éveit. Egy minőségi szingli életet nem hagy ott egy ember csak azért, hogy elmondhassa, kapcsolatban van.


Steaket is csak akkor eszünk, ha minőségi. Senki sem fog egy mócsingos, büdös, félig nyers húst lenyomni a saját torkán csak azért, hogy elmondhassa, steaket evett...

2022. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem is akarnak senkit.
2022. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Egyes válaszoló: Szerinted mindenképpen le kéne adni az igényeket és össze kéne jönni valakivel szerinted majd szenvedni mellette. Hát köszi nem, akkor inkább egyedül, pedig én férfi vagyok.
2022. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

1-es vagyok és a 4-nek írom!


Abszolút nem ezt írtam és többszöri átolvasás után sem ez jött le a hozzászólásomból. Valami félreérthettél, de nagyon!


Én azt írtam, hogy az ember tudja mit akar és próbálja megtalálni. Ahogy idősödik az ember ezek az un. érzékek finomodnak a másik iránt, jobban megtudja határozni az igényeit.

2022. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése...

Egy külső szemlélő azt mondaná egy kevésbé előnyös férfinek, hogy válasszon hozzá "hasonló" szinten lévő nőt, hogy legalább ne legyen egyedül. (Ez logikus is lehetne...)

Viszont az említett férfi szemszögéből meg úgy néz ki a dolog, hogy miért is tenné, ha tud olyan egyedülálló nőről, aki jobban néz ki az ő szintjénél. (Mindenki a legjobbat akarja, mert nem akar magának rosszat...)

És mivel ez pontosan igaz a másik nem részéről is, így a kereslet és kínálat nem biztos, hogy minden esetben egyezni fog. (Ebből az következik, hogy nem csak egy embertől függ a társkeresési furmányos "problematika".) :,D

2022. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Az az egyedülálló érdemli meg a sorsát, aki egésznap azon nyavalyog, hogy nincs senkije, de mégsem tesz ellene semmit. Nekem több lehetőségem is lett volna kapcsolatra, de nem voltak túl szimpatikusak, így inkább maradtam egyedül, amíg nem találkoztam a feleségemmel.
2022. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
El kell dönteni, hogy egyedül jobb lenni vagy az adott emberrel, akire van lehetőség... Önmagában mindkét döntés lehet jó döntés.
2022. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
7-es az hogy nem tesz semmit és csak siránkozik nem igaz. Több 30-as férfi ismerősöm van magamat is beleértve, akik próbálkoznak sok mindennel sokféleképpen, de az eredmény ha nem adják le az igényeik általában egy nagy nulla. Ez nem úgy megy, mint pl hangszeren megtanulni játszani, hogy sok gyakorlással kb bármely hangszeres elsajátítható. Itt vagy sikerül vagy nem és én azt látom hogy vannak férfiak akiknek szinte bármilyen nőt sikerül felszedniük úgy hogy semmit sem kell tenniük és van az itteni incelnek nevezett kategória aki ha lehozza a csillagokat az égről akkor sem lesz sikere a kiszemelt nőknél.
2022. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Azért van abban némi igazság, hogy néha valóban lejjebb kell adni az igényeket, pontosabban fogalmazva, tisztában kéne lenni mindenkinek a saját adottságaival és ahhoz mérten igényeket támasztani.


Volt egy kolléganőm még a 90-es évek végén. Szegénnyel eléggé elbánt a sors, össze-vissza álló fogak, rettentően pattanásos-heges arc, mellé pedig nagyon igénytelen is volt, nulla nőiességgel megáldva. A viselkedése volt a hab a tortán, 30 évesen is úgy viselkedett, mint amit mások már 15 évesen is kínosnak éreznek.

Naphosszat a vízilabdázókról áradozott, teljes álomvilágban élt, minden meccsükre kiment és folyton próbált valamelyiknek a közelébe férkőzni. Persze nagy ívben kerülték szegényt. Meggyőződése volt, hogy neki minimum olyan férfi kell, mint a vízilabdázók. Mindenki röhögött rajta, persze Zsuzsika, majd jön egy jóképű vízilabdázó és feleségül fog venni.

Idővel kénytelen volt belátni, hogy bizony lejjebb kell adni az igényekből, mert élete végéig szűz marad. Talált egy hozzá hasonló mókás figurát, akihez hozzáment. Persze mondhatnánk azt is, hogy megalkudott, de szerintem ilyen esetben inkább arról van szó, hogy belátta, túl nagy igényeket támasztott.

2022. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!