Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki egyedülálló, az meg is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyedülálló, az meg is érdemli?

Figyelt kérdés
Mindenki tudna ismerkedni, csak legtöbben a tökéletest keresik, hangsúlyozottan igaz ez a nőkre?
2022. febr. 3. 09:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért az itteni incel kategória az nem arról híres hogy a nőknek lehozzák a csillagokat. Ők inkább szapulni, és lenézni tudják őket.

De az elvárásaik nekik is elég magas. Gyerekes nő nem kell, moletebb nő ne kell, lusta nő nem kell, olyan nő aki szeret élni, csavarogni nem kell, mert csak a pénzt viszik a nagy semmiért.

Nekem rengeteg olyan férfi ismerősöm van, akik nem néznek ki jól, nem gazdagok stb.. és mind tartós kapcsolatban él. Lehet nem egy extra jó nő van mellettük, de boldogok.

2022. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

Az egyedülállóaknál többféle kategória van, és egyik sem elítélendő!


- aki azért van egyedül, mert jó neki így, és nem is nyavalyog sehol senkinek, mert frankón elvan (nem akar senkihez igazodni).

- aki azért van egyedül, mert esetleg korán kudarcok érték a párkeresés során (kinézete miatt), és ebbe beletörődött, de nem nyavalyog miatta senkinek.

- aki azért van egyedül, mert hiába próbálkozik, nincs sikere a másik nemnél

- aki azért van egyedül, mert nincs sikere a másik nemnél, szeretne kapcsolatot, de nem tesz semmit érte, csak nyavalyog minden létező platformon.

- aki azért van egyedül, mert mindent megtesz hogy kapcsolata legyen, de valahogy peches, mindig kifogja a sz*rt vagy össze sem jön semmi.

- aki azért van egyedül, mert nagyok az elvárásai és álomvilágban él.

Biztos van még egy pár verzió, szóval nem kell általánosítani, hogy a nőknek/férfiaknak az elvárásai......

2022. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Mit értünk "megérdemli" alatt?

Igen, megérdemlem, mert nem vagyok vonzó, jó nő sem külsőmet, sem személyiségemet tekintve.

Nem, nem érdemlem meg, mert a fentieket nagyrészt a selejt felmenőimnek köszönhetem, akármennyire is nem illik ezt kijelenteni. Az pedig egy oltári nagy ostobaság, hogy 18 felett már nem "mutogathat" rájuk az ember, mert nyilvánvalóan senkinél nem következik be egy restart a 18. születésnapján, tehát továbbra is meghatározó marad a génállomány, amit örökölt és a környezet, amiben felnőtt, az egész gyerekkora. Szarból nem lehet várat építeni...

2022. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a párkapcsolat lenne az emberi élet céljának a csúcsa, és csak a kiválasztottak, meg az arra méltók lehetnének párkapcsolatban. Ugyan már.
2022. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megérdemli a nyugalmat, a stabilitást és a békét az életébe ha már olyat nem talál, aki ezt fenn tudja tartani
2022. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Mintha a párkapcsolat lenne az emberi élet céljának a csúcsa, és csak a kiválasztottak, meg az arra méltók lehetnének párkapcsolatban."

Pontosan, így néz ki

2022. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már, ki hogy éli meg. Valaki szabadságnak hívja, amit más magánynak. Nézőpont és mentalitás kérdése. Nekem biztos nem ez a fő célom az életben, annyi jobb dolog van.
2022. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én pl. megérdemlem végre, hogy nyugalomban éljek.

N

2022. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mondod, hogy megérdemli, mintha egy büntetés lenne. :D


Én úgy fogalmaznék, hogy megérdemlek egy boldog kapcsolatot, valakivel, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Ilyen kapcsolat pedig nem terem minden sarkon.


Inkább várok egy jó kapcsolatra, mintsem beleugorjak egy rosszba azért, hogy ne egyedül legyek.

2022. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
All you need is love
2022. febr. 3. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!