Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti nőnek számítotok így is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti nőnek számítotok így is?

Figyelt kérdés
Aki 21-22 évesen nem keresi meg a havi 50000ftot, nincs saját lakása, és legalább középkategóriás autója. Az nőnek számit egyáltalán?

2022. febr. 9. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Ez csak a férfiaknak gáz.
A mai férfiak bénák hogy ezt is tőlem várják, a nemi szervem magában ér ennyit ha nem többet.
Hova gondolsz ez se elég egy nőnek se.
15 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Olyan valasz miért nincs, hogy "a kerdező idióta incel, nyilván nem ebben merjük az emberi értéket"?
2022. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
1# csak azért mert sose fogja belátni, hogy itt nem a társadalommal, hanem vele van a gond. Az a baj nekik lehet akármit mondani, úgyis mindig ő lesz az áldozat. Szerintem már ha nem tudnak szenvedni elvonási tüneteik vannak.
2022. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

2-es!


Nem a társadalommal van a gond? Ne röhögtess már!

2022. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

3#

Ki kell ábránditsalak. Nem azzal van a gond. Más is boldogul a társadalomban. Nekik hogy megy?

2022. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Én 21 évesen heti 20 órás diákmunkában megkerestem a havi 500 nettót, NŐKÉNT (ami ugye a munkapiaci lehetőségeimen erősen rontó tényező), nehogy már egy férfi ne tudja ugyanezt nyújtani. Már 16 évesen saját lakást vettem kp-ra, amit a nyári munkáim alatt spóroltam össze, és szalonúj BMW-vel jártam Budapest utcáit 17 éves koromtól kezdve. Nehogy már egy FÉRFINEK, akinek azért tudjuk, hogy sokkal jobb lehetőségei vannak a munkaerőpiacon, ez nehézséget okozzon.


Amúgy szerintem is a társadalommal van a gond. Tuti, hogy nem az emberek tehetnek az egyéni boldogulásukért. Mégis, hogy lehetne valaki felelős a SAJÁT sikereiért? Hagyjuk már. A kormány az oka ennek is. Meg a CSOK.

2022. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
🥱🥱 Inkább menj tanulj vagy csinálj valami hasznosat, mint, hogy itt éld ki a frusztrációdat.
2022. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
1. A nők ebben mérik a férfi értékét.
2022. febr. 9. 14:21
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

5-ös!


Én meg 6 évesen a pöcsömmel törtem a diót!

2022. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy nulla lemaradt.
2022. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Senki sem várja ezt tőled el cupika, csak könnyebb a pénzedre fogni azt, ami annak köszönhető, hogy egy degenerált beteg szar vagy
2022. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!