Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért előítéletesek a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért előítéletesek a fiatal egyedülálló anyukákkal?

Figyelt kérdés
Amiket megszoktam kapni 10 ből 9x az. Hogy anno csak a jóképű alfa pasikkal foglalkoztam. Amíg az egyik buli utána spontán felelőtlen kefélésből lett Laura a kislányom. És most 30 as nőként már a külsőre nyomorék pasikat vadászom, akik jól keresnek vagy cégvezetők. És így akarom a fiatalkori hibámat megoldani, hogy eltartatom magam luxusban az alfa fucboyom gyerekével együtt.
2022. febr. 12. 11:40
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
82%

És mennyi ezekből a ràd tekintve igaz àllítàs? 🤔


Amúgy, én meg egy kisgyerekes anyukàtól kaptam meg (aki amúgy egy régi, 1000éve nem làtott osztàlytàrsam exe), hogy biztosan a Tomi mesélt nekem róla és ezért közeledek.


Szóóóval az én olvasatomban meg el lehetne mondani, h nem normàlisak ezek.


Persze nem àltalànosítgatunk 😉

2022. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
De kit érdekelnek a netes incel lúzerek? Tegye fel a kezét aki az életben találkozott ilyen véglényekkel, akik ilyen szavakat használnak mint ezek itt (alfa, chad, béta stb) és ezeket az idiótaságokat terjesztik.
2022. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Mert a legtöbb undorítóan viselkedik még akkor is, mikor nem párkeresésről van szó. Akkora arcuk van, amiért kitüntetve érzik magukat azért, hogy valaki felkoppintotta őket, hogy hihetetlen. Ez a "nekem jár" mentalitás még úgy is kiborít, hogy nem akarok velük kezdeni. Tisztelet a kivételnek, de ezeknek a nőknek minden a szent gyerek körül forog, amivel undorítóan vissza is szoktak élni. Emellett pedig basznak nevelni a gyereküket.
2022. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Az egyedülállo anya srátusz régen is egy szégyen volt. Sok nő csak ezért is maradt egyutt az irőkőzben alkoholistává vált vagy megcsaló párjával inkább(ami napjainkban is sok esetben előfordul)


Ez 3la státusz egy bélyeg volt a nőnek akkor is és ma is.

2022. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
*ez a státusz
2022. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert még mindig él az az elkepzelés, hogy ha egy házasság tönkremegy, azért kizárólag a nő a felelős.
2022. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Ma élő sztereotípia:" egy jo asszony mibdent megbicsájt"


Aki nem, az meg le van hordva a sárga földig mert nem jo asszony akkor.

2022. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
6,7: Ti ezt komolyan el is hiszitek? A házasság MINDIG a másik fél miatt megy tönkre. Mindig. Ha a nőt kérdezed, akkor a férfi miatt, ha a férfit, akkor a nő miatt. De olyat még nem láttam, hogy a nő azt mondta volna, hogy "miattam ment tönkre a házasságunk", még akkor sem, ha külsősként egyértelműen így volt.
2022. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Én láttam már olyat, hogy valaki beismerte a saját hibáját.
2022. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

8 egy nő nem azert szül hogy aztán elcsessze a házasságot.logika se lenne benne. Mivel ő a kiszolgáltatottabb fél.


A legeslegtobb esetben a ferfi a hibás. Egy nő nem hulye hogy elkapálja magát gyerekkel csak ugy.

2022. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!