Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért érzem azt 30 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem azt 30 évesen, hogy el vagyok késve, holott józan ésszel gondolkozva tudom, ez nincs így?

Figyelt kérdés

Tegnap értesültem arról, hogy egy nálam két évvel fiatalabb barátom a párjával babát vár. Ősszel jelen voltam az esküvőjükön. Boldogok és jól vannak.


Nagyrészt szintén ez mondható el a környezetemről. Párkapcsolat, házasság, családos életmód, közös tervek, célok stb.


Ezzel szemben én másfél éve egyedül vagyok. A párkapcsolatom meggyászolása után az ismerkedés rögös útjára léptem, de teljes érdektelenségbe ütközem a másik nem részéről. Sem az online térben, sem a való életben nem koronázta siker a közeledésem.


Tisztában vagyok azzal, hogy még nagyon fiatal vagyok. Ahogy azzal is, hogy mindenki más életutat jár be, nincs két egyforma fejlődési pályaív, az életkor csak egy szám stb.


Életmódot váltottam. Vannak terveim, céljaim. Ezek időt, energiát és pénzt igényelnek. Mégis, egyre gyakrabban vágyom egy társra. Egy komolyra. De semmi nem változik. Már egy ideje csak dolgozom, eljárok sportolni. Jó emberek vesznek körbe, de ugyanazok az arcok. Nem tudom hol ismerkedhetnék meg, hol nyithatnék. És ebbe már belegubóztam. Félek, hogy 5 év múlva, 35 évesen is itt fogok tartani.


Más is érzi ezt a harmincas egyedülállókra jellemző leírhatatlan, pocsék érzést? Nem jó egyedül, de mi van ha nem találok társat? A világ olyan amilyen, bennem van a hiba, én vagyok a selejtes ha másnak összejön csak nekem stb.


Nagyon érdekelnének a válaszaitok! 30/F



2022. febr. 9. 18:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%

"Tisztában vagyok azzal, hogy még nagyon fiatal vagyok."

Ez tévedés, egy 20 éves még nagyon fiatal!

Ennyi idősen kell komoly kapcsolat + család!

Csak az ér rá aki nem akar családot!

2022. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%

30 évesen valahogy mindenki önvizsgálatot tart, mit ért el eddig.

Es a munka család vmiért az ideál.


Aztan 35 körül válás

40 évesen új partner keresése gyerekkel vagy anélkül, vagy szexkapcsolatok.


"Csodás"


Nem maradtál még le semmiről

2022. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
#1 több kommentedet is olvastam. Arra jöttem rá, hogy te bizony nem vagy normális.
2022. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Lachesys ***** válasza:
62%

Azért férfiként meg nem kell panikolnia, 40 évesen is simán lehet apa. A nőknek kell 30as évek elején már komoly kapcsolat, ha szülni akarnak, különben jon a kapkodás meg a szülés az első szembejövőnek aki nem a baltás gyilkos.


Kérdező, kicsit ravagy porogve a dologra. Mi miatt nem jöttek össze a randik? Valóban van veled baj (akar külső akar belső) amit korrigálni kell vagy simán nem volt meg a "szikra"?


Kipróbálhatnal új hobbikat. Én pl nőként a társastánc őt szeretném majd, bár nem pasizasi szándékkal, de szerintem arra is jó lehetőség lehet. Az érdeklődési koreimen keresztül keresnek pasit ha most kéne.

2022. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
2%
Annyira már nem vagy fiatal.
2022. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Mindenki magából indul ki!

:)

2022. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Sokszor elviccelem a válaszadást.

Ez igaz.

2022. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyan ez a szitu csak 2 éve egyedül. Nem érzem magam nagyon fiatalnak pláne, hogy családot szeretnék. Nőként meg amúgy is elkezdett ketyegni a biológiai órám.

Teljes mértékben átérzem amiket leírtál: vettem lazán az ismerkedést és semmi, voltam görcsös, trollkodtam a tinderen szerencsétlenségemben. Amikor kezdeményeztem elutasítást kaptam vagy végül nekem nem feleltek meg.

Most igyekszem a karrieremre koncentrálni, terveim között van, hogy elkezdek sportolni - hátha kiesek a komfortzónámból és sikerül új ismeretségeket is kötnöm.

2022. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Javítom magam. Nem vagyok nagyon fiatal. Úgy fogalmaznék, hogy még nem vagyok lemaradva, de már mások a prioritások a párválasztás terén.


4/8 Lachesys


Biztosan van velem baj. Van olyan, amit már korrigáltam, de még bőven van hová fejlődnöm.


Külsőre átlagos vagyok. Az a szürke szamár a ködben típus. Nem vagyok vonzó a nők számára, ez biztos.


Az általam preferált hobbikkal is gond van ebből a szempontból. Gyakorlatilag férfiakkal érintkezem. A munkahelyemre dolgozni járok, de a nők ott is kivétel nélkül foglaltak...

2022. febr. 9. 19:23
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ó nagyon ráérsz 30évesen. Statisztikailag túl vagy az első válásodon. Élvezd ki az életet, kicsit legyél boldog öngamaddal majd utána ráérsz ezekkel.
2022. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!