Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel lehet esélyem csinos vékony fiatal (20-30 éves) lányoknál? Érdemes próbálkozni esetleg utcán is ilyen nőknél?

Figyelt kérdés

- 168 cm 117 kg (macis)

- 37 éves vagyok

- 220 ezer nettó jövedelem

- örökölt Budapesti egy szobás garzin

- 21 éves skoda Fábia kocsim van

- kedves aranyos visszafogott

- nem iszom, dohányzom

- diplomás vagyok

- nem vagyok agresszív


2022. febr. 15. 16:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Előző kérdésben még vezetni sem tudott. xD
2022. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%

Macis...


Ember, a macis férfi az olyan 168 centihez 75-80 kg (aki nem sportol). Te iszonyú kövér lehetsz.


Édesapám is elhízott ember, de ő 190 cm magassághoz 115 kg és még ő is egy hasas, kövér ember. Te akkor milyen lehetsz?

2022. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hát nőben ez így néz ki kb, férfiban biztosan valami adonisz vadállat lehet.

2022. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"168 cm 117 kg"


Aszongya macis :D :D :D :D

2022. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#14:


Ez az a típus, aki magával olyan jóindulatú és elnéző még azután is, hogy kiakad alatta a mérleg, de ha a csaja 48 kilóról felmegy 50-re, elkapja az idegroham, hogy ő nem egy ilyen kövér disznóra fizetett be.

2022. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
És milyen igaza van. Ő stabilan 117 kg (és ugyanennyi centi :D), akkor már csak elvárható, hogy az asszony is tartsa a súlyát :D :D
2022. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, tényleg nem bántani akarlak, de úgy bírom az ilyet: "- 168 cm 117 kg (macis)". Ez nem macis, hanem kövér. Írom ezt úgy, hogy én magam is egy kövér nő vagyok. Hagyjuk már ezt az eufemizmust, macis az, akinek van némi hasa, nem a Bud Spencer.
2022. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez "nem vagyok agresszív". Hát, ez is milyen már. Én meg szoktam fogat mosni, de azért tulajdonságként nem szoktam kiemelni.
2022. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18:


Ezzel már egy fiatal, csinos skizot fel tudna szedni. De egy valójában igényes és egészséges lány szerintem joggal nem kezd ilyen férfiakkal.

2022. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Na, jó, végigmegyek rajta, hogy ne mondd, hogy nem kaptál normális választ.


- 168 cm 117 kg (macis)

Magasabb vagyok nálad. Ennek ellenére ez még elmegy, épp most is egy nálam alacsonyabb férfi tetszik, szóval ha egyéb tulajdonságai megfognak, belefér. Viszont a testsúlyod nem testzik, kövér vagy. Igen, mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok vékony (de ennyi kiló nem vagyok, és magasabb is). Le kell fogyni, neked is, nekem is.


- 37 éves vagyok

Határeset. Nekem idps, de el tudok képzelni olyan estet, hogy egy férfi ennyi idősen megtetsszen.


- 220 ezer nettó jövedelem

Enyém is ennyi, nem zavar. Viszont felhívom rá a figyelmed, hogy fiatalabb vagyok.


- örökölt Budapesti egy szobás garzin

Az egy szobás nem túl sok, mondjuk nekem van lakásom, örökölt, de attól függ, mit tervezel. Ha szeretnél gyerekeket, főleg hogy mindjárt 40 vagy, azért nem ártana nagyobb. Ha nem akarsz gyereket, és a párod sem, akkor majd összedobtok, és idővel vesztek nagyobbat.


- 21 éves skoda Fábia kocsim van

Nem értek a kocsikhoz, most nem fogom kiguglizni, nyilván egy fiatalabb kocsi jobb lenne, de ez is olyan nekem, hogy ha csak ez az egy dolog lenne negatívum, nem lenne baj.


- kedves aranyos visszafogott

A kedves, aranyos tök jó. A visszafogott szerintem se nem negatív, se nem pozitív.


- nem iszom, dohányzom

Tök jó.


- diplomás vagyok

Én is.


- nem vagyok agresszív

Ez kábé annyit ér, mintha azt írnád, nem vagyok büdös.


Figyelj, ezeknek a nagy része olyan, hogy önmagában még elmegy. Például, ha nagyon tetszel, de idősebb vagy, hát legyen. Ha testsúlyod ellenére megtetszel, rendben. Ha nincs pénzed, de amúgy minden klappol, belefér. De az alacsony, kövér, idősebb (értsd: ennyi idős korára mit ért el) stb. pasi összességében már nem vonzó.

2022. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!