Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel lehet esélyem csinos vékony fiatal (20-30 éves) lányoknál? Érdemes próbálkozni esetleg utcán is ilyen nőknél?

Figyelt kérdés

- 168 cm 117 kg (macis)

- 37 éves vagyok

- 220 ezer nettó jövedelem

- örökölt Budapesti egy szobás garzin

- 21 éves skoda Fábia kocsim van

- kedves aranyos visszafogott

- nem iszom, dohányzom

- diplomás vagyok

- nem vagyok agresszív


2022. febr. 15. 16:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20:


Az a pont nem úgy értendő, hogy "nem iszik, de dohányzik"? :D

2022. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ja, és a legnagyobb elijesztő tényező veled kapcsolatban a "nem vagyok agresszív" és a "visszahúzódó, kedves" rész. Utóbbi nem azéárt, mert baj, hanem mert nem túl részletgazdag leírás. Aki annyit mond magára, hogy ő kedves, az olyan látszatot kelt, mint akinek semmi önismerete. Legalább említenéd a hobbijaidat, a tevékenységedet vagy valamit. Ez a kedves, ez annyira smemitmondó, hogy csak az jön le belőle, hogy nem is tudsz igazán gazdag szókinccsel fogalmazni. A másikkal pedig az a baj, hogy egy igazán rendes pasinak álmában nem jutna eszébe, hogy erény az, hogy nem agresszív.
2022. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy alapvető, nem pedig pozitívum. Mintha azzal mutatkoznál be, hogy szoktál lábat mosni. Ilyet csak az mond, akiben felmerül, hogy nem szokott.
2022. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Az a pont nem úgy értendő, hogy "nem iszik, de dohányzik"? :D"


Ja, ez eszembe sme jutott. :D

2022. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!