Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha keveset járok társaságba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keveset járok társaságba, nem járok bulikba, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom tanácsnak, hogy ne az interneten ismerkedj, meg menj el bulizni, ott van a rengeteg csaj. De egyrészt nem kalandot szeretnék, másrészt én egyáltalán nem érzem magam ilyen helyeken, meg úgy általában sok ember társaságában. (A pár fős társaságok okék, de a tömegrendezvényeket nem szeretem.)


Mit tehetnék? Hasonló paraméterekkel rendelkező embertársaim, (akár férfiak, akár nők) hol szoktatok ismerkedni? Hol találhatnék egy magamhoz hasonló nőt?



2022. márc. 11. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
#10: menjél pszichológushoz.
2022. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11: Tervben van, igen.
2022. márc. 11. 14:49
 13/13 anonim ***** válasza:
én kiszoktam csapni a fatyomat :3
2023. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!