Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresnéd még az igazi szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresnéd még az igazi szerelmet a helyemben? Vagy inkább a lent leírt helyzetet választanád. N

Figyelt kérdés

Mindig úgy képzeltem,hogy olyannal fogom leélni az életemet,akibe szerelmes is vagyok.Viszont nem sikerültek a párkapcsolataim,mindenféle férfit sikerült kifognom már(túlságosan rám akaszkodott,agresszív lett,mamahoteles,vagy túl féltékenyt,széles a paletta).

Úgy érzem kicsit belefáradtam az egészbe,és kivettek belőlem sok energiát ezek a dolgok.Ezek ellenére mindig bíztam hogy talán találok olyat akivel szerelmesek leszünk,és minden klappol,de kezdem azt érezni,lehet hogy ez sose jönne el.

Van egy nagyon jó régi barátom,teljesen ismerjük egymást,nem kell magunkat megjátszani a másik előtt,rendes,kedves,meghallgat mindig,neki se jött össze eddig semmi.A szex az működne,zökkenőmentes életet tudnánk élni együtt,de szerelmesek nem vagyunk.

Alapítanál így családot valakivel ha mindketten 40 körüliek vagytok ? Vagy várjak hátha jön az igazi szerelem ? Csak nem tudom még hova várjak,mert gondolom nem 50évesen kellene végül megtalálni.


2019. márc. 18. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

40 évesen azért már átgondolnám a helyedben, főleg a családalapítás miatt.

Zökkenőmentes férfi nincs, meg olyan aki tökéletes... A boldogságért sokat kell dolgozni.

2019. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem a zökkenőmenteset,hogy soha nem volt egy vitánk se,mert tudja kezelni a hülyeségeimet,jóval nyugodtabb nálam.És nekem nagyon fontos hogy ne legyenek nagy viták,mert sajnos ilyen kapcsolatban volt már részem.
2019. márc. 18. 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

"soha nem volt egy vitánk se"


Teljesen más barátságban elérni a fentit, mint párkapcsolatban.

2019. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen nem létezik:


"Viszont nem sikerültek a párkapcsolataim,mindenféle férfit sikerült kifognom már(túlságosan rám akaszkodott,agresszív lett,mamahoteles,vagy túl féltékenyt,széles a paletta)."


A mindenféle férfit te választottad.


"Vagy várjak hátha jön az igazi szerelem ?"


Semmiképpen se erőltesd, de ne is begubózva várj.


Fejleszd az önismeretedet, hogy mik azok amik tényleg kellenének, ahhoz, hogy kielégítsen egy kapcsolat és ezen szempontok szerint szelektálj.

2019. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Mikor megismerte a férfiakat, akkor gondolom nem látszott az igazi énjük..

Könnyű így mondani, hogy szelektáljon, de mutass már nekem csak egy tucat normális férfit, akiből lehet válogatni.. :/

2019. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Volt már ilyen kérdés. A világ legnagyobb ökörsége.

Ha meg tényleg 40 lennél, lenne annyi eszed, hogy tudd, tök más a barátság és egy párkapcsolat. Az idézőjeles barátodnak meg megnézném a fejét, amikor közlöd ezt a terved vele, hogy mire akarnád felhasználni. Neki is lehet igénye, hogy olyannal legyen, akibe szerelmes is.

Gyerekekkel meg végképp nem csesznék így ki, úgyse lesz jó vége. Várd csak a szerelmet, nem kell ahhoz család. 40 évesen meg főleg.

2019. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Felejtsd el, hogy az elképzeléseid szerint éld az életed. Élj az élet által adta lehetőségekkel.
2019. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A témát ő hozta fel,nem én.És nem tipikus párkapcsolat lenne ez egyértelmű,ugyanúgy lazák lennénk egymással szemben.Voltunk már együtt itt-ott,ott se volt gond soha.Persze így se tudom eldönteni mi lenne a jó.
2019. márc. 18. 20:39
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Akkor nagy zavar lehet az ő fejében is. De az is marha fura, hogy ezen elgondolkodtál. Az élet nem egy film, a valóságban ez nem olyan lenne, ahogy elképzeled. Úgyis jön valaki egyikőtöknél és borul minden.
2019. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

#5


"de mutass már nekem csak egy tucat normális férfit, akiből lehet válogatni.. :/"


Nagy a világ és sokan élünk benne.

Ha valaki nem képes egy tucat (azaz 12) normális férfit vagy nőt (ugyen nem a saját nemeddel elfogult?), akkor

- rossz, izolált környezetben él

- valami elcsheszett értékrendjez viszonyít és ő magával van valami defect.


Mert sokaknak mégis összejön.

2019. márc. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!