Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi miért hitte hogy nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi miért hitte hogy nők vonzódni fognak hozzá a karrierje miatt?

Figyelt kérdés

Volt iskolai osztálytársammal beszélgettünk, mindketten grafikus, kreatív szakmában dolgozunk.


Kicsit csalódottan mondta hogy ő komolyan azt gondolta hogy miután komoly szakmai sikereket mutat fel, (több neves kreatív nemzetközi ügynökségnél dolgozott senior grafikusként, híres világmárkák kreatvíjainak tervezési folyamatában vett és vesz részt) ez önmagában meg fogja oldani vagy legalábbis nagyon erősen hozzájárul a nőkre gyakorolt vonzerejéhez.


De azt mondja úgy látszik ez semmit sem számít.



2022. ápr. 11. 21:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Sokan így vagyunk ezzel. Én is sikeressé válltam, bár nem ennyire. Csóróként több sikerem volt a nőknél, mint most.
2022. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%

1.: És ezt honnan tudja a nő, aki találkozik vele?

2.: Villant is? Mert ha ilyen menő, akkor gondolom van lóvéja, abból meg jó kocsi, menő óra,...

2022. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos itt az oldalon is, ha valaki leírja, hogy sikertelen a nőknél, az első tanács, hogy fejlessze magát. Talán azért lehet így, mert egyrészt korábban 10 évvel ezelőtt még ez működött, másrészt így akarják lenyugtatni a társadalmi rendszerre veszélyes háborgó incelt.


Én azt mondom, ha nem vagy sikeres a nőknél és csak emiatt csinálod, inkább ne csináld, mivel egyrészt nincs is értelme, másrészt megnehezíted azok helyzetét, akik a nőktől függetlenül is sikeresek akarnak lenni incelként is.

2022. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%

"Mert ha ilyen menő, akkor gondolom van lóvéja, abból meg jó kocsi, menő óra":


Kipróbáltad? Neked ezek megvannak? Hacsak nem egy múltszázadban élő zsákfaluban laksz, ez nem fogszámítani.

2022. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok nő, de nekem elsőre nem hangzik nagy számnak amit elért, persze nem ismerem a szakmát.

neves? ez relatív

kreatív? divatszó

nemzetközi? ma már minden az

senior grafikus? általában felkopik az álluk mert akkora a verseny, de lehetnek kivételek

A többi is csak jól hangzó szavak csoportusulásának hangzik.

Lehet tényleg nagy erény, csak akkor adja elő másként: "nézd meg, milyen híres vagyok, a legújabb cola reklámban én terveztem a díszletet" persze ez sem nagy szám, de még mindig megfoghatóbb

2022. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

# 2


hát nyilvánvaló hogy beszélgetéskor nőkkel előkerül a ki mivel foglalkozik téma.


Neki az a problémája hogy ő azt gondolta a szakmai (nem az anyagi: óra, kocsi stb.) sikerek vonzalmat fognak kelteni nőkben de kiderült hogy nem.

2022. ápr. 11. 21:22
 7/29 anonim ***** válasza:
18%

6.-ra.


Mert a nő xarik a sikereidre!!!


A nőt annak gyümölcse érdekli. Siker = pénz = kocs.

2022. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
12%

7: Nem érdekli a gyümölcse sem.


Nő, aki folyamatosan motivál, hogy dolgozz keményebben -> siker -> pénz.


Ezért látod azt, hogy a sikeres férfiaknak van nője. A nő áll a siker mögött.

2022. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Sokan gondolják így. Ez az elképzelésük: sok pénz, jó munka, csinos feleség. Ezt tanították nekik, ez volt a példa. Ne aggódj, majd csak rájön idővel, hogy nem a pénz számít :)
2022. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
17%
9: A tanítás oka, hogy pár éve még így volt valamennyire.
2022. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!