Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elméletileg a szépség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elméletileg a szépség, vonzódás szubjektív, és mindenkinek más jön be...akkor hogy hogy vannak incelek, akik senkinek nem jönnek be?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 09:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudod, hogy senkinek nem jössz be? Mindenkit megkérdeztél?

Másrészt: önként döntöttél úgy, hogy prostihoz se mész. Egy csúnya, kövér nőnek még csak ennyi se adatik meg, hogy fizet egy jó pasinak, és kielégítő szexet nyújt cserébe.

2022. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van akiknek még ők is bejönnének... Amég az alkusz, fogatlan, segélyen élő emberek (sajnos) gyereket csinálnak, addig egy incel sem esélytelen.

Csak hát ők nyilván nem azt a nőt képzelik el.. mert a nők mit válogatnak, de nekik lehet.

Hányan leírták már, hogy milyen sikertelenek a nőknél, de például kövér na az nem kell.

2022. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

Én incel vagyok és szerintem is szubjektív valamennyire, tehát van akinek M Richárd a tökéletes férfi, másnak meg Jared Leto.


Viszont a kategóriádon belül felső 10 -es kinézetűnek kell lenned, tehát Nicolas Cage már nem fog tetszeni senkinek a mostani piacon.

2022. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
Igen, ha nincs meg a felső 10 -es kinézet, akkor is tudsz csajozni, ha hiperszociális ultra extrovertált vagy és 0 -24 irogatsz mindenkinek.
2022. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az incel kérdés összetett probléma. Egyrészt, nem egységes annak az eloszlasa, ki, hány ellenkezőnemű embernek tetszik. Másrészt, nem egységes, ki milyen jellem, kinek mennyire van szüksége társra és kire milyen hatással van a csalódás, visszautasítás.

Tehát, míg Béla kelendő a nők között, addig Géza kevésbé. Tisztán külső adottsagok alapján. Na erre Géza, ha sikeresen reagál, akkor elkezd komolyan ráfeküdni a többi készségére, esetleg a külsejére, vagy a kettőre együtt. Tehát, megfigyeli a körülötte élőket és a saját képességeit, igényeit és jellemét figyelembe véve fejleszti magát. Edz, stílusokat próbálgat, mind a kommunikáció, Viselkedés, mind az öltözködés terén. Ha időben észreveszi, hogy hátrányban van és tizenévesen elkezd tudatosan fejlődni és alakulni, akkor nagyon jó eredményeket érhet el.

Ha Géza nem ennyire tudatos és inkább a nagy számok törvényében hisz, de semmit, vagy alig ad bele pluszt, hát... Aztán jönnek sorra a visszautasítások és kész az incel 30 éves korára.

Az is opció, hogy nem ad bele igazán pluszt, de nem is teper, hanem csak megadja a lehetőséget egy kapcsolatnak azzal, hogy sokat jár közösségbe, ott igyekszik mindenkivel beszélgetni, barátkozni és várja, hogy melyik lány jelez neki. Ezt tette unokatesóm. Két hónapja van párja. 31 éves és eddig ez a második párkapcsolata. Igazi szürke egér, de szerencsére, soha borult el annyira, hogy incel legyen. Szóval akár ez is egy járható út, csak sokkal kisebb az esély egy kapcsolatra, mint az első opcióval. Ráadásul, ehhez kell egy olyan jellem, ami nem epekedik társ után, olyannak kell lenni, aki egyedül is képes boldognak és nagyjából kiegyensúlyozottnak lenni. A második opciót választó incel, később hiába próbálkozik ezzel pl. Mert neki görcsösen kell valaki, akkor is, ha épp nem vadászik aktívan. Ez meg lerí az illetőről.

És ez csak a 3 legkisarkítottabb út. Párom az első típus, unokatesóm a 3. és ismerek olyat, aki a másodikat választotta. Mint írtam, három nagyon eltérő jellem, így a választásaik is elég evidensek voltak.

De, ezer másik ember, ezer másik módon és úton jut el oda, ahol most van. Nem lehet azt mondani, hogy csak ez, vagy csak az volt a gond, vagy épp a megoldás.

Az incelség szerintem egy halmozottan szar helyzet. Gyenge, vagy erősen megtört, jellemzően társ/kapcsolatfüggő jellemmel megáldott, külsőre átlagos, szürke egér, vagy átlag alatti fiúk, önbizalomhiánnyal és komplexusokkal. Sok esetben depresszióval és gyenge szociális készségekkel, szűk szociális hálóval. Ebből így ebben a formában már kb lehetetlen kijönni. Főleg, hogy általában bőven a tini kor fölött vannak már, mikor az ember jelleme egyre szilárdabb, egyre kevésbé rugalmas és alakítható. Szóval, az incel esetében már messze nem csak a külső a kérdés és jellemzően már az elején sem az volt. Vagy legalábbis nem kizárólag. Mert, az eltalam említett két srác is lazán lehetett volna incel, de az incel léttől nagyon idegen a jellemük. Aki hajlamosabbak befordulni, leülni és feladni, abból könnyebben lesz incel szerintem.

Tehát veszettül összetett és hosszú, talán egészen születéstől induló folyamat, míg valaki incel lesz.

2022. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Te is bejössz másnak! nyugi van.

Csak egy kis önbizalom meg próbálkozás kérdése!

2022. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ronda nőként én se jöttem be még soha senkinek. Vagyunk így egy páran szerintem. Persze ronda embereknek is összejöhet kapcsolat, ha jókor vannak jó helyen, és találnak egy olyan partnert, akivel megfelelnek egymásnak. Azért jóval nehezebb és sok szerencse kell hozzá, mert a külső alapján kialakuló vonzalom alapból kilőve, máshogy kell megszerettetni magad és megszeretni a másikat.
2022. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Az itteni ronda nőkről, még egyről sem derül ki, hogy ronda.


#5 Az incel még mindig nem azt jelenti, ahogy próbáljátok használni.

2022. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Az itteni ronda nőkről, még egyről sem derül ki, hogy ronda."


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Én is ronda vagyok, de én még azt sem érzem szükségesnek, hogy képpel bizonyítsam. Ha te attól jobban alszol, hogy szerinted nincsenek ronda nők gyk-n, akkor hidd azt nyugodtan :D

2022. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért kérdező, mert akinek bejössz, az lehet rondább mint te és neked nem felelne meg!(csak őket nem számoljátok!)
2022. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!