Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok milyen parti lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen parti lennék egy társkereső oldalon, ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

18 éves koromtól külföldön dolgoztam.idén jöttem haza végle.Vidéki nagyvárosban vettem egy kétszobás,erkélyes téglalakást garázzsal,pincével.Teljesen felújítottam.mindezt hitel nélkül,kint megkeresett pénzemből.Ez mellé van egy VW passatom VIII 2015-ös évjárat, szintén hitelmentesen, ezt is még kinn vettem.

De mostanra kb elfogyott minden pénzem, így otthon dolgozok.De már nem kell annnyira hajtanom mert megvan mindenem.

Eljárok sportolni,egésszégesen élek.

180cm,80kg,32F

Ha kb ilyen adataim vannak, mekkora eséllyel indulnék társkeresőn, ha most kezdenék neki?

Eddig nem akartam mert a felújítási munkák nagyon sok időt és energiát kivettek belőlem.


2022. ápr. 23. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagyon mondtál sokat magadról.
2022. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Tekintve, hogy egyértelműen csak a külső tulajdonságaidat és az anyagi helyzetedet tartod fontosnak, elég sz*r.
2022. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
lesz jelentkező
2022. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, csak hogy tudd, a "lesz jelentkező"-t egy incel írta, nem nő.
2022. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el A kis herceget.
2022. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

"De már nem kell annnyira hajtanom mert megvan mindenem."


Szóval van egy panellakásod, ami családnak alkalmatlan a két szobával, egy majdnem 10 éves autód, és megvan mindened? Ez elég érdekes hozzáállás.

2022. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os!

Ezen kívül mi kell még?

Garázst és pincét is vettem a lakáshoz,garázs 34nm,pince 20 nm.Lakás nem panel,hanem téglalakás átépítve,feújítva.Ezért került sokba.

2022. ápr. 23. 18:49
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, mivel fogalmam sincs milyen ember vagy.
2022. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki jó parti-e, az nem csak azon múlik, hogy milyenek az anyagi javai, bár valamiért a kérdésed csak erre hegyezted ki. De jó, tegyük fel, hogy külsőleg is és személyiségre is rendben vagy, ugye ez ízlés dolga (mondjuk az is, hogy ki mit vár el anyagilag, de ez mellékes), szóval figyeljük a kérdést szigorúan csak anyagi szempontokból.

Alapnak jó, de összességében nem elégséges. Az tök jó, hogy nincs hiteled, viszont amid most van, az egy családnak kevés, ahogyan azt az egyik válaszoló már írta.


Tegyük fel, hogy a lány is nagyjából hasonló háttérrel érkezik a kapcsolatba, összeköltöztök, minden szuper, de aztán jön a gyerek és menni kéne nagyobb lakásba/házba. Akkor azt, amibe most beleölted az összes létező pénzed és az elmúlt időszak rengeteg munkáját áldoztad rá, a csaj saját ingatlanával együtt eladjátok (kérdés mikor, lehet valami gazdasági válság közepén, amikor az ingatlanokat babért adják-veszik, mint 2008 körül - oké, hogy ez jelenleg nem egy reális szcenárió, de nem lehetetlen), a kettőből remélhetőleg kijön egy megfelelő méretű ház/lakás megfelelő helyen, de akkor is ott a lehetőség, hogy mégis szükség lesz hitelre (amihez meg megfelelő méretű igazolható jövedelem kell, minimálbérre nem kapsz lópikulát sem), de ha nem is, akkor is a lány bizony kiesik a munkaerőpiacról, és bár 6 hónapig kapja a bruttó fizetését, utána a GYED maximuma nem éppen magas (valami 220 nettó? Szóval na, nem egy középosztálybeli színvonal fizetése, maradjunk ennyiben, és ugye ez a max, szóval simán lehet kevesebb is), akkor igenis szükség lesz még a te hozzájárulásodra, hogy magatoknak és a gyerek(ek)nek is mindent megadjatok. Szóval az, hogy már nincs miért hajtani, az erős túlzás.

De tegyük fel, hogy nem akarsz se te gyereket/családot, se a jövendőbelid. Akkor úgy oké. Akkor rendben van ez az anyagi szint, és így tényleg nem kell nagyon hajtani már. Ebben az esetben anyagilag jól indulsz. A többi meg, ahogy az elején taglaltam, személyes ízlés kérdése.

2022. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem leszel jó parti, de lesz, aki ebbe is belemegy. Akinek van egy ingatlana az nagyon értékes lesz hamarosan.
2022. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!