Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok milyen parti lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen parti lennék egy társkereső oldalon, ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

18 éves koromtól külföldön dolgoztam.idén jöttem haza végle.Vidéki nagyvárosban vettem egy kétszobás,erkélyes téglalakást garázzsal,pincével.Teljesen felújítottam.mindezt hitel nélkül,kint megkeresett pénzemből.Ez mellé van egy VW passatom VIII 2015-ös évjárat, szintén hitelmentesen, ezt is még kinn vettem.

De mostanra kb elfogyott minden pénzem, így otthon dolgozok.De már nem kell annnyira hajtanom mert megvan mindenem.

Eljárok sportolni,egésszégesen élek.

180cm,80kg,32F

Ha kb ilyen adataim vannak, mekkora eséllyel indulnék társkeresőn, ha most kezdenék neki?

Eddig nem akartam mert a felújítási munkák nagyon sok időt és energiát kivettek belőlem.


2022. ápr. 23. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből sokat nem tudtam meg rólad,hogy milyen személyiség vagy.

Olyan adatokat sorolsz magadról, amiből előbb tudok kötni neked casco meg lakásbiztosítást ,mint hogy megtudjam, milyen programmal töltenéd a hétvégédet. Bár végül is annyira nem nagy baj ez,mivel egy biztosítási alkuszcégnél dolgozom. :D

2022. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!