Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy 36 évesen még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy 36 évesen még szűz vagyok ez akkor most előny a nőknél ettől különleges férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Szokták mondani hogy az ilyen férfi egy varázsló
2022. ápr. 23. 19:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10. Komolyan érzelmi oka van, mindenki mondja hogy elég érzelmes férfi vagyok, amúgy zenész vagyok, lehet hogy a művész vér a miatt..
2022. ápr. 23. 19:42
 12/17 anonim ***** válasza:
én 33 évesen vagyok ugyanebben a helyzetben. Megoldás a mélyvíz lehet. Keress fel egy szakembert, ha nagyon zavar a szüzesség, vagy hagyd a fenébe. Manapság léteznek olyan örömszerző játékszarek, amik a megszólalásig hasonló érzést nyújtanak, mint amibe betennéd. Ez a másik véglet az olcsóbb, sterilebb megoldás. Undorodnék olyanba betenni, amibe előttem többen is betették, majd beleélveztek, vagy rá. Tehát a qrvás megoldást én ezért vetem meg jó ideje. Egyébként, ha zavarban vagy a nők jelenlététől ez inkább cukiság egy nő szemében, ahogy nekünk is az lenne, ha zavarban lenne előttünk egy nő. Persze kérdés, bejövünk-e neki, mert ha nem, akkor inkább tűnik esetlenségnek és lúzer viselkedésnek, mint cukkermukkernak. Legalábbis én így gondolom. Aztán úgyis ők tudják mit gondolnak. Társkereső? Oda céllal regisztrálnak fel az embörök.
2022. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálam ez kizáró. Nem, nem maga a szüzesség ténye, hanem annak oka. Mert az hogy egy 36 éves férfi soha az életben nem tudott párkapcsolatot kialakítani, annak oka van, és a hiba nem kizárólag a másik félben keresendő.
2022. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Te inkább troll vagy
2022. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14. Miért gondolod ezt?
2022. ápr. 23. 20:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem leszel ettől különleges, varázsló meg végképp nem. A probléma nem a szüzesség, egy érzelmes zenész férfi meg könnyedén udvarolhatna, ismerkedhetne, neked ez valamiért nem megy. Az okát biztos tudod, azon változtass.
2022. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13 : ismerek olyat, aki 35 éves koráig agglegény volt, aztán egy év alatt összejött és megházasodott egy elvált 3gyerekes anyukával és lett pár éven belül 2 saját gyerekük is. Jómódú nagypolgári család, van mit a tejbe apritani, igy nem volt gond az 5 gyerek. Együtt vannak 35 éve , egész harmonikus házasságban és át tudtál hidalni ,hogy a pasi teljesen tapasztalataln volt 35 évesen, a nőnek meg 3gyereke volt már mástól.
2022. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!