Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek itt azzal sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek itt azzal sokan, hogy legyen a férfinak lakása 30 felett, de bezzeg ha az panel, akkor fújjol mindenki? Tehát elvárják, hogy bármilyen élhető legyen, de ha nem olyan, amit szeretnének, mert nincs rá 40 milliója, akkor jön a lenézés.

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ki az isten fújol a panelra? :D
2022. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
A panelra én is "fújjolok", pedig felnőtt férfi vagyok.
2022. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ne ebből az oldalból indulj ki, itt minden féle/fajta ember ír arctalanul amit csak akarnak, ne vedd komolyan.
2022. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
A panel nekem is gáz, már ne haragudj. 24 L.
2022. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és panel lakásom van. Nagyon örülök neki és szeretek itt lakni. Panelban is nőttem fel. Nekem teljesen ok.
2022. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

4. Azért kíváncsi lennék Te itt felénk mit tudnál venni, ha nem panel vagy társasház..? (egyedül állítom még azt se).

30 km-re a várostól 40 milla egy normálisabb ház. Városba a telek alaphangon 20 millió, egy olyan ház amire bőven költesz 40 milla, kb 50-től kezdődnek a normálisabb házak.


Kérdező! Nem kell foglalkozni avval kinek mi a véleménye. A sokan nem az őszes ember szerencsére.

N30

2022. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, egy 2 szobás panel felénk átlagba 33 millió.
2022. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
#6 Attól, hogy valaki nem engedheti meg magának a saját házat, még nem kell szeretnie a panel lakást. Én sem szeretem a kelkáposzta főzeléket, mégis megeszem, ha nincs más.
2022. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szóval ergo nekem se a társasház az álmom, de erre telik.
2022. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8. Nem szeretet vagy nem szeretet kérdése, hanem a kérdés most arról szól, hogy ismerkedéskor elismered-e, hogy a másik képes volt egy panellakásra való pénzt valahogy összeszedni, ami nem kevés pénz akárhogy nézzük. Arról hogy már van egy saját otthona, ahová már nem kell bérleti díjat fizetni, ami nyújthat biztonságérzetet, még ha egy panellakás is, nem ház. És hogy hajlandó tenni az anyagi boldogulásáért, mert valahogy összehozta a saját lakást, kivéve ha az egészet a szülei vették neki vagy örökölte.
2022. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!