Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek itt azzal sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek itt azzal sokan, hogy legyen a férfinak lakása 30 felett, de bezzeg ha az panel, akkor fújjol mindenki? Tehát elvárják, hogy bármilyen élhető legyen, de ha nem olyan, amit szeretnének, mert nincs rá 40 milliója, akkor jön a lenézés.

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 10:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem fújjolok. El lehet adni. Nekem újépítésűben van lakásom, azt is utálom. Eladnánk mindkettőt és vennènk egy f@sza kertest.
2022. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azért tuti nem adnám el a lakásom, hogy valakivel közösen vegyek...pláne a mai világban. Aztán ha szétmegyünk meg megy a vita, a szerződés hallatán meg jön a "Te nem is bízol bennem".

N30

2022. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12. A mai vilagban senkiben sem lehet bizni
2022. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Engem erdekel most egy illeto es panelben lakik...

Nagyon imadnam, ha randizna velem...

2022. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Azt mondta, rossz az ágya is...

De szivesen befekudnek abba az ágyba...

2022. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem negy komoly kapcsolatom volt eletemben, egyik sracnek se volt,nemhogy panel, de semmilyen lakasa, egy kivetelevel. Neki anyukaja vette.

44/n.

2022. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!