Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/647 anonim ***** válasza:
4%

Kispisti: Néha azt érzem, hogy sok nő szándékosan kreálja magának ezeket a szituációkat, hogy összejön valami nagyon gázos emberrel és utána lehet használni önigazolásnak, hogy többet ilyesmit sosem fog csinálni, innentől már jogos az előítélet, csak a szépek közül válogat.


Mikor férjhez akar menni, akkor megint félreteszi ezt az előítéletét, hiszen "megérett" a bulizós korszak után.


Férfiakban is van hasonló, amikor tényleg a dagadt gamer kocka rámegy a fitneszmodellre és utána amiatt sír egy életen át, hogy neki miért nem jár csinos nő, bezzeg ha pénze lenne, mint akármelyik hírességnek, akkor még csúnyábban is "járna neki".


Vagy mikor szándékosan csinál olyanokat, mint amit a 11-es írt, ahol a nő jogosan érzi azt, hogy ő nem barátnő, hanem trófea, akivel lehet villogni a haverok előtt és a haverok szemével látja a saját nőjét, nekik akar megfelelni.


A különbség, hogy az ilyen férfiakat mindenhol ütik, még a saját nemük is, míg a nők esetében még támogatják is az efféle viselkedést.


Ezt nem akarják szándékosan érteni a nők, mert előnyük van belőle. Mintha apuci maffiafőnök lenne és mindent elintézne.


Nem az a baj, hogy Kiss Julcsi kijelenti, hogy márpedig ő nem enged a 187,4 centiméteres testmagasságból, a kreol bőrből, izmos testből és a 400 nettós fizetésből, plusz saját lakás és kocsi. Ha sikerül neki ilyen feltételekkel BOLDOG kapcsolatot találni HOSSZÚTÁVRA, akkor megérdemelte. Ha nem, akkor saját magának köszönheti.


A baj ott van, hogy a nők mögött áll egy intézményrendszer, egy média, egy mainstream, ami ezt a háttérből erőlteti.


És ugyanez a mainstream média a férfiakkal szemben a "ha van rajtuk sapka, ha nincs" álláspontot képviseli.

2022. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/647 anonim ***** válasza:
90%

#31

Nem önigazolásként jöttem össze csúnya pasival.

Még előítélet sem volt bennem.

Negatív volt már első ránézésre is, de nem vettem figyelembe.

Megfizettem a nagy jóindulatomért...

Innentől kezdve felőlem szentté is avathatják magukat, akik itt rinyálnak és olyan negatívak mint egy fekete lyuk.

2022. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/647 anonim ***** válasza:
9%

"Az előfeltevésünk pont egy ítélet volt - mégha pozitív is -, ami szerint a ronda férfiaknak gyémántból van a szíve. Ez nincs így."


Senki nem állított ilyesmit, sőt, hangsúlyoztuk, hogy aki hosszú évekig senkinek sem kell, annak torzulni fog a személyisége.


Mivel nőként ti vagytok a válogatós oldalon, nektek kéne tenni ez ellen.


Magyarul nyitni, előítélet-mentesen állni azokhoz, akik MÉG normálisak. Kicsiként még Anakin Skywalker is az volt.


"Pláne, mi alapján vennéd el tőlünk a jogot ahhoz, hogy mi is nekünk tetsző partnerrel létesíthessünk kapcsolatot?"


Az is elég lenne, ha nem alakulna ki egy diszkrimináció, ha aki NEKED tetszik azt nem néznéd a társadalom szemével, hogy anyádnak, a barátnőidnek és a kollégáidnak is tetszik-e. Nem az Instalájkok világában élve csak azt tartanád értékesnek, akire legalább x való életbéli "lájk" érkezett. Akit diszlájkoltak, ott meg szomorúan vennéd tudomásul, hogy csak rontja a reputációdat és ugyebár madarat tolláról, embert lájkjairól...

2022. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/647 anonim ***** válasza:
96%

“Az is elég lenne, ha nem alakulna ki egy diszkrimináció, ha aki NEKED tetszik azt nem néznéd a társadalom szemével, hogy anyádnak, a barátnőidnek és a kollégáidnak is tetszik-e.”


Pedig ha fiatalon (btw szerintem ez is közös pont bennünk ezekkel a nőkkel/lányokkal, hogy fiatalon, kb 18-22 éves korunk között történhetett ez meg nagy százalékben) van mellettünk valaki, aki figyelmeztet erre, mert mondjuk vele is megtörtént ilyesmi, szerintem sokan kevesebbek lennénk egy nagyon rossz tapasztalattal.

2022. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/647 anonim ***** válasza:
84%
*százalékban
2022. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/647 anonim ***** válasza:
96%
Nem mellesleg ilyen fiatal korban még változik az ízlés - pláne azoknál, akiknek széthullott a családja. Hiába tartottam valakit “érdekes arcúnak” akkor, ha a SAJÁT konklúzióm az róla akár egy év múlva, hogy semmi ízlésem nem volt akkor és ma már lazán leráznám. Kihasználni egy fiatal lány kíváncsiságát nem korrekt dolog…
2022. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/647 anonim ***** válasza:
75%

"Nem mellesleg ilyen fiatal korban még változik az ízlés - pláne azoknál, akiknek széthullott a családja."

Rákérdezhetek ennek az összefüggésnek a lélektani hátterére? Nekem csak egy félévben volt pszichológia tantárgyam. 😀

2022. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/647 anonim válasza:
94%
Amíg magasabb nálam, igényes, és nem undorodom tőle, addig oké
2022. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/647 anonim ***** válasza:
41%

"Az előfeltevésünk pont egy ítélet volt - mégha pozitív is -, ami szerint a ronda férfiaknak gyémántból van a szíve. Ez nincs így."

"Senki nem állított ilyesmit, sőt, hangsúlyoztuk, hogy aki hosszú évekig senkinek sem kell, annak torzulni fog a személyisége."

Igen, ezt azért én is cáfolhattam volna, mert az előfeltevés is hamis. Nincs ilyen kifejezetten pozitív előítélet ronda emberekkel szemben, sőt inkább negatív a hatrányos jellemfejlődés révén.

Én inkább csak azon csodálkoztam hogy ennyire lesujtó tapasztalatokról számolnak be itt sokan, mintha a világ férgei lennének mind aki csúnya férfinak született.

Számotokra itteni nők számára legalábbis a világ férgei ők

2022. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/647 anonim ***** válasza:
6%
A mostani párom tetovált-fültágítós, fekete haj, kék szem, külsőre teljesen az egykori ideálom és nagyon helyes. De a “kemény” külső ellenére egy igazi cukorka". Az ilyen inkább ratyi nyomi mint sem kemény kinézetű..
2022. máj. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!