Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy magas sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy magas sportos jóképű vicces srác első randira a mekibe hívna titeket és csak a sajátját fizetné mit tennétek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 06:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Elmennék vele a mekibe és ennék egy sajtburger menüt és egy fagyit
2022. máj. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Kuka! Egyrészt, első randin, nem a mekibe megyünk - plusz, nem kezdek csóró pasival eleve!
2022. máj. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%

Nem jutnánk el a fizetési témáig, mert nem mennék a mekibe randizni.

De ha valahová máshová ő hívna randizni és csak a sajátját fizetné, nem lenne több randi, és meg is mondanám ott a helyszínen, hogy csóró bunkókkal nem kezdek, aztán ott hagynám.

2022. máj. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%
En el se mennek ha a mekibe hivna. Ketto, ha meghiv es en fizetek, akkor onnantol nincs masodik randi es tiltom.
2022. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

Én egy Big Mac-et ennék, kólával.


Amúgy tényleg nem zavarna. 21 éves éves vagyok; még egyetemista, úgyhogy engem sem vet fel a pénz. :)

15 év múlva már valószínűleg kevésbé örülnék egy ilyen meghívásnak, de most nem lenne vele semmi gond.

2022. máj. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Biztos hogy nem lenne randi.

Mekibe első randira??



Ennél még egy parkban sétálás fagyival is jobban hangzik.


Mindennek van egy határa. N

2022. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A parkban sétálás fagyival abban egyébként mi a rossz???
2022. máj. 8. 06:59
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy egy felnőtt valamirevaló férfi meg akar ismerni egy nőt, akkor legyen már benne annyi, hogy meghívja egy igényes helyre és beülnek kávézni pl.
2022. máj. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha annyi pénzed sincs, hogy kifizess egy vacsorát, akkor nem kéne randitnod egyaltalán, helyette inkább az álláskeresésre kellene koncentrálnod
2022. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem járok Mekibe, így sajnos nem mennék el.

Mekibe meghívni egy lányt randizni amúgy is elég primitív dolog, én meg nem kezdek primitív emberekkel.

2022. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!