Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves incel vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves incel vagyok, van lakásom, irodista állásom, 184 magas vagyok sportos testalkatú. Sikerem a nőknél 0. Nem nagyon van társasági életem de elég jól tudok kommunikálni másokkal. Jó a kapcsolatom az anyámmal. A fővárosban élek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Miért nem kellek a nőknek? Van más is hasonló helyzetben? Úgy értem 30-45 közötti férfi ( akár incel, gymcel, bármi ) aki nem talál társat?


36F incel


2022. máj. 4. 11:44
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
88%
Mutass képet, vagy valakit, aki nagyon hasonlít hozzád, aztán beszélhetünk róla! 30/N
2022. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

1-es tényleg nem vagyok csúnya, 7/10-es vagyok a skálán. De gymcel/incel vagyok és 36, de van kétszobás panellakásom Budapesten és irodista állásom, tehát szellemi munkát végzek.


Lenne kedved ismerkedni?


36F incel

2022. máj. 4. 11:48
 3/50 anonim ***** válasza:
38%
Ha magas vagy de így is incel, akkor NAGYON ronda lehetsz.
2022. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm. Van más is hasonló helyzetben? Aki incel?


36F gymcel/incel

2022. máj. 4. 11:51
 5/50 anonim ***** válasza:
76%

Hogyan próbálkozol? Próbálkozol egyáltalán?


Odamész a szimpatikus nőkhöz, vagy rájuk írsz?


(És miért írod be minden egyes kommented végére, hogy "36F incel", amikor szó szerint ezzel kezded a kérdést?)

2022. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
30%

Sima incel még rendben lenne, de olyan, aki napontakétnaponta edz, és életében nagyon jelentős szerepet tulajdonít az étkezéseknek, az már nem. Sajnos a kényszeresség taszít.


Pedig semmi bajom azzal, hogy valaki sikertelenség miatt kerüli a kihívásokat, az alacsony önbizalommal élőket teljesen megértem, én is szoktam a rendszert okolni, ha nem férek bele a preferált rétegbe, de sajnos a kényszerességgel, megszállottsággal nem tudok együtt érezni, az taszít.


Viszont becsülendő, hogy ilyen gondolkodásmód mellett el tudod látni magad, képes vagy emberekkel együtt dolgozni:)

2022. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, hogy miért fontos kiemelni többször is, hogy irodista vagy és szellemi munkát végzel. Szerinted ez érdekel bárkit is? Nem. Több vagy kevesebb leszel ettől? Nem. Mikor tanuljátok meg végre, hogy ezek a dolgok semmit nem számítanak.
2022. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Heti 4x edzek, ülőmunka mellett jót tesz hiszen nem fáj a hátam azóta amióta rendszeresen mozgok.


Nem vagyok fitness őrült, tehát a táplálkozásom erős közepesnek mondható. Az edzéseim intenzitása napfüggő, de azért 1-2 órát lent szoktam ilyenkor lenni minimum.


Azért írom le, hogy mit dolgozom mert ha a másik tegyük fel orvos/kutató vagy éppen árufeltöltő/takarító akkor nem egymást keressük. Én abban hiszek hogy némi hasonlóság kell, bár nő és férfi ritkán hasonlóak, de ha nagyon más az anyagi szint gondolkodásbeli különbségek akkor nem lesz hosszúéletű a kapcsolat.


Sehogy se próbálkozom, nem kapok jeleket sajnos sosem. Nem adnak a nők.

2022. máj. 4. 12:12
 9/50 anonim ***** válasza:
65%

A nőknek a helyesebb arcú férfiak tetszenek.

Hiába vagy sportos, magas, ha egyszer csúnya vagy.

2022. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
0%

Heti négyszer egy-két óra munka után rengeteg. Munka után még elmész a kondiig, kondizás után zuhanyzol és hazamész, és estétől van szabadidőd(és még ott a házimunka, főzés)


Ez túl sok elfoglaltság, de jó mentség rá az, hogy fáj a hátad, így egészségügyi dolognak lehet elkönyvelni. Erős közepes az azt jelenti, hogy egy héten mondjuk megeszel egy kis pizzát, majd elmentek szombaton sütizni nem diétás cukrászdába, vagy moziban eszel te is sajtosnachost, vagy a subwayben szendvicset? Vagy hetente egyszer eszel olyat, amit szeretnél, és azt is negatívan "bűnözésnek" tekinted, mintha rosszat tennél? Utóbbi szerintem nem közepes. Közepes, ha az ember eszik, amit szeretne, csak igyekszik ritkábban enni zsírosabb, cukrosabb, szénhidrátdúsabb ételt, vagy abból kevesebbet.

2022. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!