Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osztálytalálkozón mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytalálkozón mit csináljak, hogy ne legyen kínos ,hogy nem volt még párácsolatom? 25/F

Figyelt kérdés

A lényeg 25 éves leszek, és csókszűz vagyok, nem volt még kapcsolatom.

A volt osztályomból 1 fiú van akinek szintén nem volt kapcsolata.


A lányok közül mind férjnél vannak, a fiúk közül is sokan vannak házasságban, de majdnem mindnek van párja. Akinek meg nincs jelenleg annak volt régebben.


Mit mondjak rákérdeznek, hogy állok ezzel a párkapcsolattal?

Próbálkoztam sok lánynál, de egy se jött össze.

Félek ,hogy kinevetnének, hisz van akinek már 3 éves gyereke van.



2022. máj. 11. 11:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
99%
Miért kérdeznék meg, hogy volt-e már? Felnőtt emberek között ez nem igazán szokott téma lenni, ilyen 20 éves kor alatt releváns beszélnivaló általában.
2022. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként olyan haver, akivel korábban jóban voltál (és mondjuk tudta, hogy középsuliban is már nagyon örültél volna egy barátnőnek), és már évek óta nem láttad, esetleg megkérdezheti.
2022. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
99%

"A volt osztályomból 1 fiú van akinek szintén nem volt kapcsolata."

Ezt amúgy honnan tudod?

2022. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem én sem, hogy ilyeneket ki kérdez. Mi is 25-26 körül járunk, van olyan ember, akiről nem tudom volt-e már kapcsolata, de nem is kérdezném meg. Bunkóság.
2022. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
88%

Az a helyzet, hogy ha az iskolában te voltál a sikertelen srác, aki nem kellett a csajoknak, akkor valaki viccből rákérdezhet, hogy, "na, Danikám, azóta sikerült csajt szerezned?"


Hazudhatsz ugyan, de nem biztos, hogy meggyőző leszel. A hazugsághoz jó kommunikációs készség kell, ami neked nincs kifejlesztve, ezért nem volt még csajod. Lehet kiszúrják, hogy nem volt senkid azóta sem.

2022. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Hát a középiskola alatt nem voltam a lányok kedvence, felnőttkorban meg szintén hiába próbálkoztam, minden nő elutasított.
2022. máj. 11. 12:02
 17/46 anonim ***** válasza:
29%
Addig örülj még nincs párod. Nem is tudod milyen szerencsés vagy.
2022. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
46%

Én átérzem! Csak a subject más: (gyerektéma).

Minden osztálytarsamnak van már! Termeszetesen, mind férjhez ment egy gazdag vallalkozohoz, és így ennyi. Családanya! Én meg nem tudok felmutatni semmit.

(Ill. de, van sajat lakasom, autóm, meg egy jól fizető allasom!

32N

2022. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván minden volt osztálytársnőd gazdag vállalkozó felesége. Aha.


Ők azt tudják felmutatni, hogy családanyák, te állást, lakást, autót. Amúgy ez valami verseny az osztálytalálkozón?

2022. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem ciki. Sok fiatalnek nem volt még kapcsolata ennyi idősen. Amúgy hazudj, ha annyira cikinek érzed, hogy pl van barátnőd, nemrég jöttetek össze. Ennyi.
2022. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!