Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osztálytalálkozón mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytalálkozón mit csináljak, hogy ne legyen kínos ,hogy nem volt még párácsolatom? 25/F

Figyelt kérdés

A lényeg 25 éves leszek, és csókszűz vagyok, nem volt még kapcsolatom.

A volt osztályomból 1 fiú van akinek szintén nem volt kapcsolata.


A lányok közül mind férjnél vannak, a fiúk közül is sokan vannak házasságban, de majdnem mindnek van párja. Akinek meg nincs jelenleg annak volt régebben.


Mit mondjak rákérdeznek, hogy állok ezzel a párkapcsolattal?

Próbálkoztam sok lánynál, de egy se jött össze.

Félek ,hogy kinevetnének, hisz van akinek már 3 éves gyereke van.



2022. máj. 11. 11:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell hazudni sem, ha valaki van olyan gyökér, hogy rákérdez, akkor magabiztosan mosolyognék, és nem válaszolnék. Ha nagyon erősködik, akkor kinevetném, hogy ennyire unalmas az élete, hogy az enyémmel foglalkozik?
2022. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
91%

#19


Egy bizonyos értelemben talán az. Én ritkán összefutok a régi osztálytársakkal, akkor megiszunk valamit. De az másabb, mert mi barátok voltunk, és lényegében még mindig azok vagyunk. Így nincsenek egymás felé elvárásaink, de persze még ebben az esetben is érezheti az ember, akkor le van maradva.


Egy osztálytalálkozón viszont, ahol nem alakult ki mindenkivel bensőséges kapcsolat, (vagy régen rosszban is voltak) simán lehet mérce az, hogy ki mire vitte az életben.


Én éppen ezért, jelenleg nem is mennék el osztálytalálkozóra, mert nem nagyon lenne miről beszélni. 10 évvel később már előrébb leszek viszont, akkor már talán elmegyek.


Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy a Kérdező ne menjen el. Menjen, ha akar.


#15 voltam.

2022. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező! Ha azt szeretnéd hogy érdekes legyen a buli, akkor annyit felelsz: Persze bátya! Nem emlékszel anyádra még a tavaly, amikor én kurtam

Persze arra számíts hogy ott helyből bunyó is lesz, de legalább érdekes találkozó lesz😁

2022. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
90%
Valóban bunkóság megkérdezni, hogy volt- e már kapcsolatod. Erre mondhatod azt, hogy ez magánügy. Nem kell a bunkónak megfelelni. Viccesen is válaszolhatsz, pl. hogy eddig nem kellettél senkinek. Én lányként azt válaszoltam egy olyan kérdésre, hogy mikor megyek férjhez, hogy látod, nem akar senki feleségül venni.
2022. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
94%

Általában azt szokták kérdezni, hogy érettségi óta mi történt veled. Meg sem kell említeni a párkapcsolatot. Ha meg valaki rákérdezne, hogy van-e, akkor megmondod, hogy nincs, jelenleg egyedül élsz, inkább a tanulással/munkával foglalkoztál az utóbbi időben.

Nincs ebben semmi ciki, hogy 25 évesen nem volt még senkid. Szerintem inkább az a meglepőbb, akinek 25 évesen több vagy nagyobb gyereke van.

2022. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
37%

Ha megkerdezik, azt mondod:


Abban a szerencses helyzetben vagyok, hogy nincs otthon hazi raptorom.


Ezutan nem fognak kerdezni

2022. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

19!

Igen! Nem viccelek!

2022. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
29%
Én azt figyeltem meg, hogy osztálytalira leginkább azok szoktak elmenni, akiknek van mivel dicsekedniük, hogy mire vitték. Nekünk most lenne aktuális a 20 éves osztálytalálkozó. Mivel már senkivel nem tartom a kapcsolatot, így én ezt inkább felesleges időpazarlásnak, képmutatásnak tartom. Mivel átlagos életet élek, ezért dicsekedni se tudnék semmivel, tehát le lennék nézve.
2022. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanàm ,hogy eddig semmi komoly nem jött össze, evvel nem is hazudsz de az igazság sem derül ki teljesen :)
2022. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
73%
Ne menj el az osztálytalálkozóra.
2022. máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!