Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osztálytalálkozón mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytalálkozón mit csináljak, hogy ne legyen kínos ,hogy nem volt még párácsolatom? 25/F

Figyelt kérdés

A lényeg 25 éves leszek, és csókszűz vagyok, nem volt még kapcsolatom.

A volt osztályomból 1 fiú van akinek szintén nem volt kapcsolata.


A lányok közül mind férjnél vannak, a fiúk közül is sokan vannak házasságban, de majdnem mindnek van párja. Akinek meg nincs jelenleg annak volt régebben.


Mit mondjak rákérdeznek, hogy állok ezzel a párkapcsolattal?

Próbálkoztam sok lánynál, de egy se jött össze.

Félek ,hogy kinevetnének, hisz van akinek már 3 éves gyereke van.



2022. máj. 11. 11:16
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem már a kérdésedben megadtad a választ is

"Próbálkoztam sok lánynál, de egy se jött össze."

Ennyi. Mit akarnál még magyaráz(kod)ni?!

Nem kell mondani mást, legalább nem zavarodsz bele!

2022. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy oldottam meg, hogy nem mentem el. :)

Bár diploma és munka, fizetés területén a legjobbak közé tartozom, akik elért valamit az osztályból. Csajok terültén elég gyengén mentek a dolgok 25 első csók, és pár évre rá első szex.

2022. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az osztálytalálozón, mesélj, légyszíves!
2022. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod azt is, hogy: "Az utóbbi években elég szokatlanul alakult a szerelmi életem, ezért nem szeretnék most belemenni a részletekbe." Ez nem hazugság, és kicsit rejtélyes leszel. Szintén jó válasz az, hogy "jelenleg nincs komoly kapcsolatom."
2022. máj. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen parázok csak lány vagyok. Szerintem mondd hogy most nincs és ha belemennek hogy miert nincs mondd hogy nemrég lett vége egy hosszúnak... és kérdezz vissza rögtön hogy na veled mi van? Inkább más beszéljen mint te.
2022. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
92%
Ne mond el. Tádám! Szívesen.
2022. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
22 - "nem is mennék el osztálytalálkozóra, mert nem nagyon lenne miről beszélni."
2022. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

37 vagyok, lemaradt a vége.

Nem kell neked beszélned, azért mész, mert érdekelnek a többiek.

2022. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
77%

#37: 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Most jót nevettem!

Osztálytalálkozóra azért megyünk, hogy dicsekedjünk, és éreztessük a többiekkel, nekünk mennyire bejött az élet. Hogy milyen sokat keresünk, micsoda karrierünk van, milyen jó lakást vettünk, milyen menő autóval járunk, milyen szexi csajokat kefélünk.

Senki nem azért jár, mert érdekli a másik. És semmi értelme élményt úgy, hogyha te nem értél el semmit. De komolyan, mégis hányan mennének el a 10 éves osztálytalálkozóra, hogy vesztesek? "Joci veled mi újság?"

"Portás vagyok, csóró, anyukámmal lakok, és a nők le se köpnek."


Ne legyél már nevetséges!

2022. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Bocs, 38#-nak szólt.
2022. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!