Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztaltatok-e olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok-e olyat, hogy egyre kevesebb nő tetszik az idő haladtával?

Figyelt kérdés

Vagyis ha ma már felmegyek tinderre akkor jóval több mint felét balra húzom de régebben ez az arány fordított volt.


Néha úgy érzem, hogy sok kép olyan vissza taszító személyiséget sugároz magából... mint egy trash celeb, mintha bűzt izzadság szagot árasztana a kép, előre látom melyik típus és miért nem érdemes pazarolni rá egy percet sem.


Félre értés ne essék volt több sikeresebb randim is a sokból és kapcsolat féléim is de ugyan akkor nagyon sok energiát is öltem ebbe a projektbe egy időbe, most úgy érzem ki égtem.


Persze szeretnék, barátnőt és kapcsolatot de valahogy úgy érzem egyre nagyobbak az elvárásaim és egyre szigorúbb vagyok, hogy ki érdemli meg egyáltalán, hogy jobbra húzzam vagy kezdeményezzek, vagy ha match is volt még akkor is ritka ha randira hívom.

30f


2022. máj. 14. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
30 felett már én sem emelem őket piedesztálra. Főleg, hogy tapasztalataim szerint a legtöbb egy sunyi alattomos nyomoronc.
2022. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Fele. Wtf.

Nekem mikor tindereztem, akkor átlagosan 300 lány kellett egy jobbra húzáshoz, és tőlük se akartam volna semmi komolyat.

2022. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!