Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelválság megoldását a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelválság megoldását a technológiai fejlődésre kell bízni, vagy szociális intézkedésekkel kell kezelni?

Figyelt kérdés

Elképesztő számú magányos, sikertelen, reménytelen férfi tengődik értelmetlenül, a fejlett világban ugrásszerűen növekszik az arányuk. Ennek az okai ismertek.


Léteznek teóriák, hogy ez a trend miképp fog egyszer majd megfordulni. Gyakran felmerül például, hogy a közeljövőben tökéletesre hajazó, egyénileg megkonstruált külsejű és személyiségű robotokkal helyettesíthetők lesznek a barátnők, és idővel a nők majd radikálisan leértékelődnek, de igazából annyi történne csak, hogy a mostani abnormális viszonyok visszaállnának valahová a normális közelébe.


Egy, ennél mérsékeltebb megoldás lenne az, hogy a társadalomban tartósan magányos és reménytelen férfiakat, tehát az inceleket különböző juttatásokkal kompenzáljuk, mivel önmagában a magányos emberek ugyan nem károsak a társadalomra, viszont bizonyított, hogy a munkamorál, a koncentrációs képesség, motiváció, és ezekből adódóan az előállított érték bizony csökken, ezért közvetett módon még általános gazdasági vonzata is van az incelkrízisnek. Tehát első lépésként azonnali szociális juttatásokkal ("incelsegély") segítené az állam a párkapcsolati piac hajléktalanjait, tehát az inceleket, hosszabb távon pedig konkrét megoldásként biztosítana célzottan erre irányuló pszichológiai szakellátást, és indulnának tanfolyamok is, ahol az alapoktól indulnának például önfejlesztő kurzusok, ahonnan 1-2-3 év múlva az egykori incelek már megújult, társadalmilag is elfogadható gondolkodású és megjelenésű emberekként sétálnának ki.


Melyik megoldás jobb, melyik irányba érdemes elindulni?



2022. máj. 16. 16:26
 71/123 anonim ***** válasza:
22%

#64: "Egy olyan ami figyelembe veszi azt, hogy titeket a nők észre sem vesznek ?"


Én személy szerint ennek is örülnék. Fejlesszék az élethű szexrobotokat, amik barátnő feelinget tudnak adni, amíg pedig ezt nem érjük el, addig járjon szociális segély és különböző juttatások, mint a többi fogyatékkal élőnek.


Nem akarok kényszeríteni senkit, mert annak nem lenne jó vége. Ahogy a prostituáltnak sem, mert az is undorodna tőlem.


Az viszont a társadalom fennmaradása érdekében szükséges, ha csak tényleg nem akarják kiirtani az emberek 90%-át és a többit génszerkesztéssel szuperemberré varázsolni, hogy a média ne a Brad Pitteket meg Ryan Goslingokat tegye reflektorfénybe. Ellensúlyozzon mintsem még ráerősítsen a folyamatra.


Hiszen az evolúcióban volt azonnali negatív visszacsatolás, mikor a mamutvadász nem akarta az adott nőt. Itt nincs még későbbi negatív visszacsatolás sem, mert épeszű nő felméri, hogy Ryan Goslingnál esélye sincs és esetleg az angolja sem annyira jó meg a korkülönbség, de hogy Tinderen egy hasonló külsejű, típusú srácra ráakadjon aki akár csak egy sima bolti eladó vagy Wolt futár, abban hosszú évekig reménykedhet.


Ahogy abban is, hogy ha egyszer egy ilyen srác megdugta őt vagy elvette a szüzességét, akkor majd visszatér hozzá. Vagy ezen túl mindenki másban őt keresi azzal a felkiáltással, hogy "én már tudom milyen párra vágyom és abból nem engedek".


Ezek rendszerszinten hatalmas káoszt és asszimetriát tudnak okozni a pártalálásban.

2022. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a társadalom fennmaradása dolgot nem igazán értem. Mutatnál nekem egy statisztikát ahol látszik a csökkenés.

Mert amiket én találok abban nem hogy csökkenés nincs de brutális túlszaporulat van az emberi fajon belül.

2022. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
89%

#72: Az a túlszaporulat a harmadik világban van, ahol nem éppen a nemek közti egyenlőség a divat. Mindez annak ellenére, hogy még mindig elég magas a gyerekhalandóság és elég alacsony az átlagéletkor a fejlett világhoz képest.


[link]

2022. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen mindegy, hogy hol a legmagasabb a túlszaporulat. Ugyan annak a bolygónak a lakói vagyunk.


Akkor lenne ennek bármi jelentősége ha meg lehetne akadályozni, hogy onnan meginduljon a tömeg Európa felé.


Szóval az incelek igazából a köztünk elő hősök.

Mint azt pedig tudjuk a hősök élete gyakran magányos.

2022. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
15%

#74: Nem tudod értelmezni? 2.0 alatt CSÖKKEN a népesség. Fölötte növekszik.


A fejlett világban nemhogy túlszaporulat nincs, hanem CSÖKKEN a népesség. Aki pedig azt hiszi, hogy azért, mert van pár afrikai orvos meg mérnök azért majd az egész kontinenst átneveljük és beintegráljuk, hogy velük pótoljuk a hiányt azt legalább ugyanannyira beteg elme, mint a nacionalista politikusok, akik meg struccpolitikát folytatva azt gondolják, hogy állami támogatás-hegyekkel majd megfordítják a folyamatot és akkor ha kellően sokan leszünk, akkor az országot elkerülik a klímaváltozás miatt egyébként is menekülni kényszerülő migránshordák, még véletlenül sem az lesz, mint a tatárjáráskor, hogy sáskahadként lerabolnak.


"Akkor lenne ennek bármi jelentősége ha meg lehetne akadályozni, hogy onnan meginduljon a tömeg Európa felé."


Mondjuk Breivikből lehetett volna határvadász ahelyett, hogy lesittelik. Csak ezt a nagy álszentségben meg humanizmusban meg emberjogi hablatyban tilos kimondani, pedig mi fogunk beledögleni. Visszanyal a fagyi, azért fogunk szenvedni, mert fehér bőrszínnel születtünk.

2022. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
48%

75


Ebben egyet kell értenem..ez nem tartozik bele abba a liberális világba, de elsősorban olyan megoldások kellenek mint Kínában. Ott is átnevelő táborba zárják a muzulmánokat, vagy kínai családokat költöztetnek be melléjük hogy figyeljék őket vagy segítség az integrálásukat. Az, hogy minden jött mentet beengedünk, és hagyjuk hogy folytassák azt a gondolkodás módot, életvitelt mint az anyaországukban, az hosszabb távon szerintem tesz túl jót. Ha ide jönnek, nekik kell megtanulni alkalmazkodni, és nem fordítva.

2022. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
17%

75


A népességcsökkenésnek éppen lehet az incelválság is az oka, illetve a feminizmus, de leginkább a kettő együtt. A liberalizmus az visszahozza a törzsi szelekciót a nők részéről, ugye akkoriban, akárcsak farkasok esetében, csakis az alfák szaporodhattak. Az ember esetében ugye csak az alfahím, és az utódok 80-90%-a az alfáktól született, mert elvileg ez jót tesz a fajnak.

Jelenleg is efelé haladunk, a szingli anyukák is alfák porontyait nevelik, de sajnos sok béta apuka is aki csak 35-40 éves nőhöz fér hozzá, már 1-2 alfa gyerekkel, a nő nem akar neki szülni mert már túl öreg hozzá (igazából azért mert irtóznak béta gyerekeit kihordani és megszülni, merthogy vajon milyen lesz a gyerek, hogy fog kinézni, elég szögletes lesz-e a feje stb) így egyetlen lehetősége, hogy csomagban elfogadja a nőt a két alfa kisdeddel.

2022. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:
80%

#77


Olvasom amit írsz és komolyan kíváncsi vagy, hogy mihez kezdenél egy nővel ?

2022. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
82%

"járjon szociális segély és különböző juttatások, mint a többi fogyatékkal élőnek."

Jézusédesisten szűzanyám, az mégis hol fogyaték, hogy nincs hová bedugni a kukidat?

Tudod, miért kapnak a ténylegesen fogyatékkal élők segélyt? Mert az állapotuk annyira lecsökkenti a munkaerőpiaci lehetőségeiket, hogy segítség nélkül nem tudnak élhető életszínvonalat elérni. Te komolyan azért tartanád a markodat állami apanázsért, mert nem szexelnek veled a nők? Hol érinti ez az anyagi helyzetedet?

2022. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
2%

#79: Amikor Stephen Hawking lehetett világhírű kutató meg Oscar Pistorius paralimpikon fullos nővel, akkor ne állítsuk már be úgy, hogy a fogyatékkal élők rászorulnak.


Megmondjam kik szorulnak rá fogyatékossági mutatók nélkül is? Azok, akik azon síránkoznak, hogy miért nem hozzák vissza a szocializmust, amikor 8 általánossal a gyártósoron ledolgozva 40 évet járt a nyugdíj, nem kellett mindenféle új dolgot megtanulni és megfizethető volt a mustáros virsli, a csapolt sör, a szot üdülő meg a Wartburgba a benzin, több nem is kellett...


Ezek az emberek aztán alkoholba fojtják a bánatukat, cukrosak lesznek, levágják a lábukat és utána már beleesnek a fogyatékossági kategóriába. Vagy mondja nekik az orvos, hogy ne emeljenek nehezet, visszamennek építőiparba dolgozni, utána meg annyira lesérül már a gerincsérvük meg a hasi sérvük, hogy arra kapják meg a rokkantságit.


Pont dolgozni könnyű annak, aki AKAR, mert a munkaerőpiacon nem a külsőd számít. Nem a kémia számít, nem a zavaros érzelmek meg ilyen dolgok számítanak, hanem, hogy EL TUDOD-E VÉGEZNI A MUNKÁT!


Egyébként nem csak az én anyagi helyzetemet, de az egész államot is érinti, hiszen kevesebb adóbevételhez jut azáltal, hogy engem nem motivál arra, hogy dolgozzak. Mert egy nő tudna motiválni, ha nem lenne aranyásó, hanem tényleg igazi, hűséges barátnő lenne, akkor látnám értelmét neki, hogy többet dolgozzak vagy képezzem magam magasabb fizetésért. Így viszont nem kerülöm az adózást is, mert nekem abból nem jut, még SZJA kedvezményt sem kapok, mert nincs se gyerekem, se friss házas nem vagyok, se 25 év alatti, diákkedvezményre se vagyok jogosult, nyugdíjaskedvezményre még nem, semmire se vagyok jogosult.

2022. máj. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!