Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagyok, nagyon gáznak fog nézni, hogyha ezt elmondom? 25N

Figyelt kérdés

Konkrétan nem a szextől félek, hanem hogy mit fog szólni, hogyha ezt elmondom

Nyilván az első csók előtt is tudnia kell róla, hogy még az se volt soha



2022. máj. 18. 12:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%
Nőknèl is ugyanolyan gáz aggszűznek lenni, mint a fèrfiaknál.
2022. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Jézus de jó ilyeneket olvasni, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen. (26N szexi)

Bocs :D.

Szóval, kérdező, mondd meg neki, ha értelmes a fiú akkor nem lesz belőle gond. Én a csókot nem mondanám el ha nem félsz tőle, hogy bénázol, ha igen, akkor azt is elmondod és finoman fog közeledni. De akkor meg lehet nem nagyon mer, így ez esetben lehet jobb ha te kezdeményezed. De ha nem félsz a csóktól akkor mondom én azt kihagynám, majd utána max mondod de előre ne

2022. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne gáz? Komolyan nem értem felnőtt emberek mit akadnak fent ezen a témán.
2022. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2022. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
53%
Vagy nagyon kövér,csúnya esetleg olyan stréber vagy aki mindent feláldozott a tanulasert..
2022. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 VincentLaw ***** válasza:
31%

Az utolsó exem jutott a sztoriddal kapcsolatban az eszembe. Én valahogy a szüzeket vonzottam be, és egy idő után már a tököm kivolt azzal, hogy a tanítóbácsi szerepében kell lennem. Mondjuk ez még nem is lett volna baj, a baj inkább az szokott lenni, hogy miután már belejöttek a dologba, és az önbizalmukat is valamilyen szinten visszaadtam (általában önbizalomhiányosok hajlandóak szóbaállni velem), valahogy mindig le lettem cserélve. Az utolsó exem ismerkedésénél megfogadtam, hogy következőleg nem szűzzel szeretnék kezdeni, és ezt közöltem is vele, mondta, hogy már nem az. Miután összejöttünk, és arra került volna a sor, akkor közölte velem, hogy amúgy az, csak nem akarta, hogy emiatt ne kezdjek el vele ismerkedni. Mivel már kötődtem hozzá, nem volt vele bajom. A gond csak az volt, hogy a fentebb felvázolt menetrendet zongorázta ő is végig. A poén meg az, hogy ezt pontosan tudta, hogy miért nem szeretnék szűzzel kezdeni, mert ezeket a sztorikat neki is elmeséltem, ennek ellenére pont ugyan azt csinálta végig velem.


Amúgy alapból nekem nem lenne semmi bajom a szüzekkel, ha nem mindig ez a negatív forgatókönyv következne be, hogy valami elpattan bennük, hogy "igazából még csak egy pasival voltam, milyen lehet mással?". És ha ez a gondolat egyszer gyökeret ver, akkor garantált, hogy előbb utóbb ki leszel dobva/le leszel cserélve.

2022. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én azon akadnék fönn, hogy hazudott. Valahogy úgy lennék vele, hogy ezután sose tudom, mit hihetek el neki.
2022. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
53%
Na, elmondtad neki hogy egy hazug vagy?
2022. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 ÉrettFfi ***** válasza:
Mi lett a dolog vége?
2023. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!