Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a csajok nem látják valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok nem látják valakin a kellő lelkesedést, akkor azonnal kukázzák?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy az a bajom, hogy azt sugárzom ki tök jól elvagyok egyedül is és nem tudok annyira lelkesedni egy párkapcsolatért. Vagyis szeretnék egy minőségi, kiegyensúlyozott párkapcsolatot (inkább mint a szüleimét, nem a celebekét), ami bizalmon és közös értékrenden, célokon alapszik, csak az oda vezető út tűnik nehéznek.

Az ismerkedés igazából hosszabb folyamat és lehet az elején még nincs meg az az erős vonzalom, hisz még nem látod a másik jellemét, intelligenciáját. Ha ezeket összerakod akkor már kellően vonzónak is tűnik a másik, de az elején csak a külső amiért tudsz lelkesedni és nyilván az is számít, de első pillanattól fogva kell mutatnod, hogy mennyire beindít a külseje? Az nem azt üzeni, hogy csak az érdekel belőle és nem is vagy kíváncsi a belső értékeire?



2022. máj. 19. 17:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tökéletes senki, de lelkesedni akármi iránt hogy lenne már negatív...
2022. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jokepu vagy akkor lehetsz savanyu kepu, depresszios,szakadt, csoró akkor is rad tapadnak.. ha atlagos vagy akkor a kedvukben kell jarni..
2022. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha egy randitok már volt, akkor csak tetszik benne valami, ami nem a külseje, nem?
2022. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13

Jó, de nem arról van szó, hogy nem tetszik, inkább arról hogy a bizalom lassabban alakul ki, nem érzem azt, hogy egyből akarnám integrálni az életembe már hivatalosan is jelentsük ki, hogy járunk és az legyen az első számú célom, hogy boldoggá tegyem. Most lehet sarkítok, de úgy érzem van egy ilyen jellegű elvárás és egymást is cukkolják a csajok, "hogy na mi volt, összejöttetek már". Kicsit lehetne lassítani és több időt szánni a másik megismerésére szerintem, hosszútávon mindenképp erre van szükség.

2022. máj. 19. 23:45
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled, de nem látom, hogy a lelkesedést ez hogy zárná ki. Nem a párkapcsolat tényéért kell lelkesedni, hanem a másik emberért.


Amúgy én nem tapasztaltam ezt a barátaimtól, amit írsz, ellenben férfiaktól azt igen, hogy ha harmadik randin nem dugunk, akkor vége az ismerkedésnek.

2022. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!