Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan férfit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfit találni, akinek van pénze, egzisztenciája? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nem aranyásó vagyok és már nem is fiatal.

Nekem is van már elég pénzem, felépített élet, nem akarok többet elérni, nem kell nagyobb ingatlan, nagyobb autó, drágább nyaralás. A cél az, hogy olyan férfit találjak, akinek minimum ennyi van. Nem szeretnék olyannal ismerkedni, akinek ugyanannyi ideje volt felépíteni az egzisztenciáját, mint nekem, ennek ellenére semmije nincs. Ahogy végzettségben, műveltségben is a hasonlót keresem, anyagiakban is. Nem szeretnék neten ismerkedni, azt hiszem. A valóságban (sem) ragaszthatok ki magamra egy táblát, hogy csak pénzesek jöhetnek, nagyon direkt lenne és nem is ez a fő kitétel. De fontos.

Hogy lehetne célirányosabban keresni? Arra gondoltam, ha igazán dúsgazdaggal szeretnék ismerkedni, akkor biztos puccos bálokba kellene járni (de nem ez a cél, ahogy írtam korábban is), vagy ha hírességgel, színésszel, művésszel akarnék megismerkedni, akkor az ő köreikbe. Így értem a célirányosságot.

Még egy konkrétum, vagy valami, ami segíthet, hogy jobban érthető legyen, mire a kérdés: van több lakásom, Bp nem jó, nem rossz kerületeiben. Szívesen megismerkednék olyan férfival, aki annyival több nálam anyagilag, hogy egy drágább kerületben él. (Nyilván úgy, hogy van rá fedezet, nem úgy, hogy bérel egy lakást a Rózsadombon, de közben nincs rá pénze, hanem koldul.)


2022. máj. 20. 09:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szinte lehetetlen, amit szeretnél Kérdező! Én is jócskán elmúltam már 40 a válásom után, amikor elkezdtem ismerkedni, nyitottnak lenni. Egzisztenciálisan teljesen rendben voltam, a gyerekeim már felnőttek és szerettem volna egy intellektuálisan és anyagiakban is legalább hasonló társat nőként magam mellé. Én az életben és neten is ismerkedtem. Szinte kizárólag olyan férfiakkal akadtam össze, akiknek semmije nem volt, napról-napra éltek és hozzám akartak költözni, hogy megoldják a lakhatási gondjaikat.

Az volt a tapasztalatom, hogy a hozzám korban illő és hasonló anyagiakkal, intellektussal megáldott férfiak jóval fiatalabb nőket keresnek és találnak is. A kevés kivételért marakodnak a nők, ez nálam nem opció. Ilyen az élet!

2022. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
69%

A kérdező azt nem érti, hogy 2025 évesen a nőké a világ ( a jó nőké).

40 felett már a férfiak válogatnak, legalábbis azok akiket keres a kérdező.

2022. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond ezzel, hogy ha 40-50 éves nő korban hozzáillő férfit keres, főleg a fenti kritériumokkal, az szinte lehetetlen vállalkozás. Ezek a férfiak jóval fiatalabb nőket keresnek és előnyben vannak, hiszen már van megfelelő egzisztenciájuk, munkájuk, de még nem idősek akár a gyerekvállaláshoz sem egy fiatalabb nő mellett.

Teljesen megértem, ha emiatt a nő nem akar 70 évessel összejönni és ápolgatni. Ezért van ennyi magányos középkorú nő, már csak ha a környezetemben is szétnézek. Teljesen rendben vannak anyagilag, normálisak és még sem találnak senkit maguk mellé, aki a saját korosztályuk és nem nincstelen.

2022. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Hol hol? Hát hol? Ahol sok pénz forog.
2022. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%

23-ra:

Vagyis kompromisszumképtelenek. Bebeszélhetem én is magamnak, hogy hozzám milyen bombázó nők illenek, ha ők találnak nálam jobb pasit (külsőre, anyagilag, bárhogyan) és fütyülnek rám.

Azt kell felmérnem, ki az, aki énrám vágyna.


"Nem nincstelen". Hm, ez érdekes mondat. Ha pl. egy férfi 45-50 évesen elválik, megkapja egy fél lakás árát, de albérletbe kényszerül, akkor a kérdező kapásból kiselejtezné, hisz nincs saját lakása. Ráadásul az egyébként teljesen korrekt fizetése egyharmada elmegy gyerektartásra.

Itt bújik ki a szög a zsákból, hogy mire kéne az a férfi. Társad legyen, akivel örömedet, gondodat megoszthatod, szabad idődet eltöltheted, vagy szponzor, aki körüludvarol és ide-oda hurcolász, költ rád. Ez utóbbiból pont azok az érzelmek hiányoznak, amiket pl. én fontosnak tartanék egy kapcsolatban.

2022. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
62%

25-ös! Itt szó sem volt külsőről, csak anyagiakról és intellektusról. És igen, miért ne lehetne ez az elvárása egy nőnek, ha ő ezt már saját maga elérte? Csak a férfi válogathat fiatalabbat, a nő elégedjen meg azzal, ami maradt? Elég érdekes felfogás. És hol marad az önbecsülés? Szerintem ilyen szempontból már jobb egyedül.

Egy középkorú nő megfelelő anyagiakkal nem biztos, hogy az albérletben nyomorgó férfit szeretné hó végén pénzzel folyton kisegíteni, vagy lemondani minden olyan kirándulásról, ami pénzbe kerül, csak mert a férfi nem engedheti meg magának. Ebben a korban azért már a nőnek is hadd lehessen válogatni. Ennél már az egyedüllét is jobb.

2022. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
73%
40 felett kicsit már nagyobb elvárásaid vannak mint egy fiatal pipinek. Nagy anyó ne álmodoz ezt már le késted több mint 15 éve szerintem. Felesleges mészáros féle Andikákhoz hasonlítgatni magad.
2022. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
78%
Biztos tolongani fognak a férfiak, annyi belső-külső jellemzőt írtál le, és annyira jól szemléltetted mit vársz el egy párkapcsolattól, és te mit adsz bele...ja nem :D
2022. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
#23 tökéletesen leírta. Lehetsz sugarmamy v szerető, a szingli 40es pasi 2 perc alatt elmegy egy 30 éves bombázóval.
2022. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
74%

Plasztikaztass es tagadj le 10 evet, plusz keress egy eleve 10 evvel isosebb pasit, igy mar meglesz a 20

ev korku, amit egy sikeres, fazsag pasi akar.

2022. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!