Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan férfit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfit találni, akinek van pénze, egzisztenciája? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nem aranyásó vagyok és már nem is fiatal.

Nekem is van már elég pénzem, felépített élet, nem akarok többet elérni, nem kell nagyobb ingatlan, nagyobb autó, drágább nyaralás. A cél az, hogy olyan férfit találjak, akinek minimum ennyi van. Nem szeretnék olyannal ismerkedni, akinek ugyanannyi ideje volt felépíteni az egzisztenciáját, mint nekem, ennek ellenére semmije nincs. Ahogy végzettségben, műveltségben is a hasonlót keresem, anyagiakban is. Nem szeretnék neten ismerkedni, azt hiszem. A valóságban (sem) ragaszthatok ki magamra egy táblát, hogy csak pénzesek jöhetnek, nagyon direkt lenne és nem is ez a fő kitétel. De fontos.

Hogy lehetne célirányosabban keresni? Arra gondoltam, ha igazán dúsgazdaggal szeretnék ismerkedni, akkor biztos puccos bálokba kellene járni (de nem ez a cél, ahogy írtam korábban is), vagy ha hírességgel, színésszel, művésszel akarnék megismerkedni, akkor az ő köreikbe. Így értem a célirányosságot.

Még egy konkrétum, vagy valami, ami segíthet, hogy jobban érthető legyen, mire a kérdés: van több lakásom, Bp nem jó, nem rossz kerületeiben. Szívesen megismerkednék olyan férfival, aki annyival több nálam anyagilag, hogy egy drágább kerületben él. (Nyilván úgy, hogy van rá fedezet, nem úgy, hogy bérel egy lakást a Rózsadombon, de közben nincs rá pénze, hanem koldul.)


2022. máj. 20. 09:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak csórót találsz, akkor legalább fiatalok közt keresgèlj, öreg nincstelenèrt fizetne a halál.
2022. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Köszönöm mindenkinek a választ, azért várok el többet, mert az ember ilyen, többre vágyik, többre törekszik. Ha valaki több, mint én (barát vagy párkapcsolat), az engem is emel."


Ez két okból sem szerencsés megközelítés! Ha mindenki úgy gondolkodna, hogy csak nála jobb anyagi körülmények között lévő emberrel szeretne ismerkedni, hogy fejlődjön, akkor te pl. csak nálad szerényebb körülmények között élő embernél tudnál labdába rúgni. A másik, hogy ha te fejlődést vársz el egy kapcsolattól, akkor miért várod el a másik embertől, hogy "lealacsonyodjon" hozzád vagy szebben kifejezve ő emeljen rajtad?

2022. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!